FOTOT/ Në të njëjtin vend: Sa vetë mblodhi Basha, dhe sa Rama

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Berat, për një bashkëbisedim me qytetarët.

Dy ditë më parë, në Berat ishte edhe kreu i Partisë Demokratike, për t’iu kërkuar njerëzve që të shtunën të vijnë në Tiranë për të kërkuar rrëzimin e Ramës.

Fotot e mëposhtme tregojnë se sa njerëz u mblodhën në takimin e Ramës dhe sa në atë të Bashës.

Komentet bëjini vetë!(TemA)

10 komente në “FOTOT/ Në të njëjtin vend: Sa vetë mblodhi Basha, dhe sa Rama”

 1. pergjim komunist says:

  kane frike te dalin me opoziten nuk edini kete o shqiptare jeni nen pergjim te gjith

 2. lori says:

  SA NJEREZ MBLEDH BASHA NGA I GJITH VENDI ( duke ju garantuar lek dhe sanduic) RAMA I MBLEDH VETEM NE NJE QYTET….. HAPINI SYTE O SHPELLAR NGA TROPOJA NE SKRAPARE….

 3. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Ësht’ punë shansi
  që numrat ia uli
  të kishte Tortën
  më shumë do kish mbledh Luli …

 4. Zagali says:

  Vertete pak njereez jane ata qe ka mbledhur Basha ne Berat,por ama ata jane trimat e Selfo Qorrit, qe neser do bejen namin ne proteste.Ata me trimerine e tyre te palekundur,o do t’a rrezojne Edi Ramen o do t’i han mutin.

 5. pergjim komunist says:

  JENI KAZAN EDHE JU TE TEMES PSE NUK IPUBLIKONI KOMENTET

  1. Demokratikas says:

   Tema edhe mund te jete kazan. Ne fund te fundit gazete eshte. Do, e lexon, s’do, nuk e lexon.
   Por ti, qenke, aman o zot. Nuk ke ndonje pune tjeter ti mor djale, qe qenke fantaksur pas komenteve.
   E pune e madhe, se nuk botuan komentin.
   Po qe see te kesh nje pasion, mbaj nje qen ose mace, mos u merr me komente.
   Eej mos u nxe. Nje keshille te dhashe, nuk te vrava.

 6. ta says:

  mos beni hile se diten qe vajti basha binte shi/////////

 7. ermiri says:

  Po Lulin sikur e mbeshtesin shqiptaret.

 8. asd says:

  Keto foto jane argumentime te llogjikshme?
  Pronari i Temes ha dreka me Ramen, dhe sigurisht qe keto “foto” i leverdisin vete Temes ne radhe te pare.
  Kam nje pyetje per Temen; A vjedh Rama fonde publike ?

 9. Xha Brahua says:

  Joooo kjo nuk quhet! Luli e beri mitingun me kohe te vrejtur dhe njerezit kishin frike se lageshin….ndersa Rama e beri me diell…..sa i pafat qe je o Lul do t’ia fusesh Rames por ai prape ta ngul.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *