VIDEO: Grushta dhe shkelma kokës, gratë zihen në autobus

Ky është momenti tronditës kur dy gra zihen me grushta në një autobus.

Në pamjet filmike do të shikoni dy gratë teksa bërtasin dhe shajnë njëra tjetrën ndërsa lëvizin nëpër autobus, megjithëse janë të rrethuar nga pasagjerë të tjerë.

Të dy gratë vazhdojnë që të zihen edhe pse në autobus ka fëmijëve.

Ngjarja u regjistrua në një zonë urbane në Angli. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *