FOTOT: Policia “blindon” Kryeministrinë, efektivët rrethojnë godinën me rrjeta metalike

Policia e Shtetit duket se i ka marrë masat për të mbajtur nën kontroll protestën e thirrur nga opozita e vendit e cila sot ka paralajmëruar rrëzimin e kryeministrit Edi Rama.

Gazeta “TemA” sjell disa nga këndet që po monitorohen nga efektivët para godinës së Kryeministrisë.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme është hequr edhe skela në hyrje të godinës e cila përdorej për mbrojtjen e hyrjes. (TemA)

8 komente në “FOTOT: Policia “blindon” Kryeministrinë, efektivët rrethojnë godinën me rrjeta metalike”

 1. AM says:

  Ku eshte blindimi aty?

  1. Xha says:

   Tek truri I gazeleshrave

 2. maximus says:

  na e shpifen keta maskarenjte e pd dhe lsi me keto protesta, nuk e lene shqiperine te ece perpara ky llum i qelbur. duan pushtet pa vota keta hajdute. sa here qe imazhi i shqiperise permiresohet, del llumi ne shesh me djegje gomash dhe shkaterime dhe e ben ate imazh zero. keta te shkrete i genjen mendja dhe mendojne se i gjith populli eshte me ta, kur grumbullojne ne shesh mbi 70-80000 protestues, nuk e dine se shqiperia ka mbi 1milion e 700mije votues. thame se shpetuam nga keta maskarenj ,kur dogjen mandatet, kurse tani dalin ne shesh para gjith botes.

 3. Detari says:

  FAKE NEWS
  Nuk shkoj blindim apo rrjeta metalike

 4. BRSS says:

  TE GJITH SI POPULL MUTE JEMI PO KETA QE DALIN SOT JAN ME PLERAT ME MASKARENJT JAN KOMPLET ORDINERÀ ME NGA TRE KLAS SHKOLLE U SHKOJN PAS ATYRE QE KAN VJEDHUR E VRAR DHE QE JAN VEN NE SHERBIM TE AGJENTURAVE TE HUAJA PER TE SHKATERRUAR VENDIN MOTRAT NE PIDH

 5. Komentuesi says:

  Te gjithe ata qe dalin sot ne proteste,jane injorant,pa shkolle,çoban dhish,pa kulture,dhe qe nuk marin vesh nga politika.Jane nje tufe bagetish te trasha,qe nuk kuptojne se perse protestojne.Ata shesin bythen e tyre per 50 leke te Berisha,Basha,Meta dhe Monika.Ata per te ngrene ndonje sufllaqe gratis shkojne te Tiran dhe berrtasin si gomaret “Rrofte Basha” “Rama ike”.Por ama pse duhet te rroje Basha dhe pse duhet te ikin Rama nuk e kuptojne.Jane tufe bagetishe te trasha,qe nuk dine se ç’bejne.Turp er opoziten.

 6. Bilbilenjet says:

  Kujdes o njerez,se Berisha,Basha dhe Monika sot kane ne plan te vrasin njerez per te fajsuar Edi Ramen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *