“Fqinjët”, koncerti pianistik bashkon katër artistë nga Ballkani

Katër pianistë nga Maqedonia, Mali i Zi, Kosova dhe Shqipëria kanë interpretuar së bashku në një koncert në Tiranë, duke sjellë pjesë muzikore nga kompozitorë  të njohur të rajonit, por edhe edhe më gjerë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *