Ndërron jetë fëmija 10 vjeç, u sulmua nga qeni bulldog

Qentë janë të rrezikshëm, ndaj shmangia e tyre në ambiente publike është e domosdoshme.

Akoma më e rëndësishme është edhe marrja e masave për të mos i lejuar në zona të banuara qentë endacakë.

Një fëmijë 10 vjeç humbi jetën pasi u sulmua nga një qen bulldog. Ngjarja ndodhi në një park në Britani pak para orës 5.

Personat që ishin të pranishëm njoftuan menjëherë policinë dhe ambulancën, por i mituri ndërroi jetë në vend.

Ndërkohë filluan kërkimet për gjetjen e qenit dhe pronarin e tij.

Më vonë policia arrestoi një 28-vjeçare, me dyshimin se kishte një qen të rrezikshëm.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ndërron jetë fëmija 10 vjeç, u sulmua nga qeni bulldog”

  1. tirana says:

    QENTE DUHET TE DALIN JASHTE VETEM ME MASKE .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *