FOTOT/ Amber tregon dhunën barbare që përjetoi nga Johnny Depp: Një monstër i droguar që më pështynte dhe godiste me shishe, kombinonte kokainën me ilaçet

Johnny Depp ishte një monstër që rrahu vazhdimisht ish-gruan e tij Amber Heard, para dhe pas martesës”, deklarohet në dokumentet e reja që u paraqitën në gjykatë.

Aktorja e njohur ka rrëfyer tmerrin që përjetoi nga dhuna fizike, nga e cila frikësohej se mund të vdiste.

“Pinte gjithë natën dhe drogohej. Kur u zgjova në një mëngjes, ai më priti dhe filloi të më ngacmojë. Atë ditë më goditi disa herë, më pështyu dhe më goditi me shishe. Kisha frikë për jetën time”, rrëfeu aktorja në një intervistë.

Martesa e tyre zgjati më pak se dy vite dhe tashmë është hapur një gjyq për ta. Aktori Johnny Depp ka kërkuar 50 milionë dollarë në gjykatë duke pretenduar se dëshmia e Heard është e rreme.

3 komente në “FOTOT/ Amber tregon dhunën barbare që përjetoi nga Johnny Depp: Një monstër i droguar që më pështynte dhe godiste me shishe, kombinonte kokainën me ilaçet”

 1. Ermal says:

  Foton numer 8 s’e mora vesh c’lidhje kishte me lajmin.

 2. si mundet te goditet nji engjull si kjo ?!

  marrja e droges eshte sinjali me i mir ,
  i deshtimit te jetes se X personi

  zakonishte karakteret e dobeta bien viktima te droges

 3. xhokonda says:

  o yll i bukur si munde te rrish me nje moster ! dy vite jane shume per ty moj vajze ! dippp nje plehre !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *