FOTOT: “Çohu Ramë, se po proteston Luli”

Protesta e së shtunës, përveç debatit politik, nuk la ndonjë shenjë për t’u mbajtur mend.

Ah po, do të mbahet mend edhe njëherë, këndimi i himnit nga Lulzim Basha, që bëri edhe të vetët për të qeshur.

Se ndonjë mesazh politik si do të përmirësohet jeta jonë, përveç kërkesës për largimin e Ramës, nuk dëgjuam.

Vetëm humor dhe meme, kaq ka prodhuar deri më tani Basha.(TemA)

3 komente në “FOTOT: “Çohu Ramë, se po proteston Luli””

  1. Dueti basha dhe nipi enverit.
    Edhe binjak te ishin nuk do ngjanin kaq shume

  2. bureto says:

    Humor me kripë. Perfekt!

  3. kubanezi aktiv says:

    Shefi i policise se kryeqytetit te Kubes (Havana) brenda nje nate arrestoi mbi 2 mije pederaste.Kur e pyeten se si e kuptoi qe ishin te perederaste pasive, shefi u gjegj: “Shume thjeshte.Nga menyra se si e mbanin puron ne goje dhe mikrofonin ne dore”!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *