FOTOT: Irfan Hysenbelliu feston ditëlindjen, të ftuar gazetarë e politikanë

Hysenbelliu Group organizoi këtë javë festën e ditëlindjes së themeluesit të tij, Irfan Hysenbelliu.

Ai kishte ftuar gazetarët kryesorë të mediave të tij, ku binin në sy Ylli Rakpi, Andi Bushati e Rudina Xhunga.

Në festë ka pasur edhe politikanë, si Taulant Balla.(TemA)

49 komente në “FOTOT: Irfan Hysenbelliu feston ditëlindjen, të ftuar gazetarë e politikanë”

  1. SOLIDAR says:

   O KALBESIRA KANCER I KOMBIT SHQIPTAR. ju race e flliqur qe po mbysni kombin SHQIPTAR ne vare dhe varferi.

   U ULEN MALET U NGRITEN HALET

 1. Gani says:

  Ky po qe eshte lajm, vllaj I kadriut….

 2. Abc says:

  E ka vendin ne burg.

 3. Kadri Lubonja says:

  Shiheni Kadri Yll Kadriun si e shqyen mishin

  1. bureto says:

   Më e lumtura duket Rudina.

 4. ashtu posi! says:

  Kur shikoj këtë dhe ca të tjerë si puna e këtij më vjen të thërras:
  Moj para,më hëngësh mutin,
  Bërë të pasur, idiotin dhe harbutin!

 5. Himarjoti says:

  Ylli si mish me dy sy shqyen mishin sikur te ishte kafsh mish ngrenese,merr thik dhe pirua injorant.Pastaj çesht kjo menu si ne 1930 en dominon mishi sikur shikojm dokumentar SKY mbi kafshet dhe viktimat e tyre.
  Po Byshati me cigare ndezur ne restorant nukl eshte e ndalur me ligj cigarje ne vnde publike?

 6. tori says:

  Besoj qe Hysenbelliu I ka paguar mire gazetarqenat prandaj ata hajne.I permbahen parimit: me paguaj qe te ha e te lehi papushim

 7. Lufta Madhe says:

  Andi Kadriu dhe Ylli Kadriu duke ngrene dhe pire me OLIGARKUN Hysenbelliu?!! Mos eshte fotomontazh se keta te dy jane kunder oligarkeve 😀

 8. fantoma says:

  Mish “i pjekur labërisht” (edhe në fotografi duket gjaku) dhe…, gjithë “kokëtulët” rreth sofrës… !!!

 9. Polpott says:

  Ha! Ha! Ha!
  O Bushat, po lufton oligarkët që kanë kapur prej fyti këtë popull ëëëë?!!!!!!!
  Ha! Ha! Ha!
  Të çoji ty Kadri Lubonja që të mos dekospirohej loja e Hysenbelliut, që e lëshon si qen kundër konkurrencës?!
  Lubja me 6 shtëpia dhe 22 rroga, që lufton nga gazeta e oligarkut ne 1 të Shqipërisë dhe për llogari të tij, oligarkët e tjerë dhe pabarazinë.
  Kësaj i thonë që t’i “Qish” nanën sistemit duke i lëpirë pandoflat super oligarkut!
  T’ja hash edhe kockat si Ylli Kadriu.
  Kur vjen puna tek leku dhe pushteti ktheheni të gjithë në lavire histerike. Secili sipas “tavolinës” së vet, por gjithmonë duke pështyrë tavolinën e tjetrit.
  Por ju lumtë kur keni kapur prej fyti median që prej 30 vjetësh dhe vendosin kërma si ju, se kush janë hallet e këtij populli, kush është sistemi që ju bën më shumë punë dhe kush duhet të jetë shteti që mund të vilni më tepër, gjithmonë duke pëllitur gjithë histeri në emrin e popullit.
  Fluturim i mrekullueshëm i yti i Bushat që linde dhe u rrite në tavolinën proletare të pronës së përbashkët dhe kooperativave dhe përfundove në tavolinën e super oligarkut që e ka kthyer Shqipërinë pronë private të vetën.
  E di si na duket neve popullit kjo?!
  Sikur ti o Bushat me Fatos Lubonjën keni ulur brekët dhe po dhisni sipër varreve të Hysni kapos dhe Todi Lubonjës, duke zbrazur zorrën tuaj ” antikomuniste”.
  Edhe Edi këtu futet, si ” antikomunist”.
  Ndërsa Saliu është po aq katunar si antikomunist, sa ç’ishte edhe si komunist. Me kockat e tij shumë shpejt demokratikasit e tij shpellarë do të pastrojnë mutin e qenit nga këpucët. Është rruga që ju mësoji vetë ai me kockat e atyre që ju lëpinte vrimën e bythës deri dje.

 10. bamja says:

  Njerez te Neandertalit te gjithe, burra e gra ne kete foto

 11. mira says:

  Lexoni me kujdes: Ky vampir Hasanbelliu me gjithe vampiret qe ka ne krah, pasi gllaberoi konviktin e gjuheve te huaja Asim Vokshi, qe sot ka bere universitetin e tij skandaloz, tani po i vertitet konviktit te Harry Fultz dhe Veliaj ja ka premtuar tja jape.
  Shqiptaret duhet te njohin mire Hajdutet e medhenj te ketij vendi

 12. Sandri says:

  Po QIM Peken dhe Farr-hiun perse nuk i ka ftuar ky Musabelliu ?Me i pjekuri me duket Andi Bush -ati nga vipat e kazanit mediatik!

 13. vilson naci says:

  Fotua Nr.8 eshte morali i gjithe ketij artikulli.

 14. Si gjith Europa says:

  …Pa kur t’i shohesh
  Dervene – dervene
  Ne vend te pushkeve
  Gota dhe ene.

  Jaka te ngrira,
  Bastun, ombrella,
  Pantofla, guante,
  Pizham, kapella.

  “Na zien ne deje
  Gjak shqipetari,
  S’durojme kurre
  Zgjedhe barbari!

  Do bejme lufte
  De more de.
  Si lum ti popull
  Mezi na ke!”

  Pa nis dollia
  Theren kurbanet
  Varda rakia
  “Poshte italianet!”

 15. Nice says:

  Le te behet 100 vjeç ..po…gruan sikur snukkk e pashe nepet foto

 16. peoples says:

  Bini dashin se do ta ther ja ketu mu ne mes te sofres….Bamke…Keta jane krenaria KOMBETARE..KADRINJTE…Me vjen keq qe me Kadrinjte jane perzier dhe dy zonja te nderuara LUARASI dhe Xhunga…

 17. Klodi says:

  Monstra. Fytyra te deformuara nga shpirti i zi. Si burrat dhe grate ne tavoline.

 18. deshmori says:

  Sali Protopapa e kishe fjalen o Vilson Naci?,,,,,,,,,,,,,,,apo jo O Ashtu o posi ???

 19. peoples says:

  Ajka e gazetarise…BUSHAT i Hysni Kapos,Andi PELA Robert RakipKari,Ylli Kadriu,Shkullaku i peshtire ….

 20. Mjere ky vend ne c’dore ka rene. Gazetare qe nuk e meritojne kete titull kaq te nderuar. Po me duken si nje tufe derrash.

 21. rexha 10 says:

  E BENE LUFTEN
  ME PULASTRENA
  TASHE DUAN DHE FRENAT
  GJEMON DAJE CENUA

 22. Paçe derri says:

  Një oligark që fton për ditëlindjen e vet analistët antiologarkë dhe këta i venë për 7 palë qejfeve, biles edhe bëjnë fotografi për popullin duke shqyer mishin.
  Nuk besoj se janë aq fytyrë bytha sa ti urojnë oligarkut më të pasur të Shqipërisë, U bëfsh 100 vjeç!
  Besoj se i kanë thënë, Mos të zënë nata o shushunjë mafjoze që pin gjakun e këtij populli! Pra ja kanë thënë në sy atë që na predikojnë neve për natë, apo jo?!
  Tani u ngatërrova fare. Ju lutem komentuesve të më ndihmojnë se jam shumë konfuz!

 23. Plazhi says:

  Nese Erjon Velija i jep ketij katunari te peshtire konviktin e Harry Fulcit e ka humb Tironen perjete. Ne votuam per
  te heq nga tepsia keto pabuksa e ju i ushqeni akoma!!!!!!!!!! Kujtoni se tironcat nuk i morin vesh pislliqet e tuja o mizerje. Na e shpifet edhe me keto femra gjithe botoks

 24. po grida dumen nuk e thirre ! apo do ta ftosh ne nje dhome private !!!!! kujdes me zemren o robo !

 25. Shqiptar says:

  Jaaaaa dhe kazani zien…!

 26. cccp says:

  Qenka edhe komunisti i BRSPSH Bashkim Hoxha, qe na can bythen cdo mengjez.

 27. Taraboshi says:

  O Mero na e ke mbushur faqen e gazetes me 20 Kadrij Nje ishte e mjaftueshme se i njohim mire Kadrijt.

 28. DUCJA says:

  SHUME MIRE PER DREKEN DHE DITLINDJEN TA GEZOJE. PO VETEM NJE GJE NUK PO KUPTOJ. PO PARET KU I GJETI!!!????

 29. Hasko says:

  Maskarenjte e Ali Asllanit, qe recitojne per nate po poezine e Ali Asllanit per maskarenjt e tjere.
  Pasi vene gjoba per nate, pasi po tentojne me te gjithe menyrat destabilizimin e vendit, pasi nxorren PDne nga Parlamenti, pasi stimulojne per nate dhune dhe urrejtje,
  Sot na treguan sistemin e ri qe duan te ndertojne.
  Tju thuash muter, ofendon mutin.

 30. koci says:

  Bo, bo çfarë fytyre Ylli, si ugar!!
  Mos u shkoftë në bark!

 31. P says:

  Musabelliu ne biznes thuhet se eshte i suksesshsem,
  ne media eshte keq fare.
  Me Rakipin , Bushati, Lubonjen Telen e tjere jene bere te neveritshem.
  E kaloni edhe kazanin. Jane te peshtire si shpifin e sajojne.

 32. Noli says:

  Cdo Bashkimi e Rudina ne kete stan qensh

 33. kola says:

  ooooo ja dhe hundemadhi hasanbelli dhe haremi i tij i katundareve qe ha mish si derra ne lluce

 34. ylli says:

  Kush e gjen sa botox ka te keto fotot

 35. Populli says:

  ho se te gjithe me paret e Ilir Metes po hajde aman.ku u bo pasanik e oligark ky cope injoranti. dhe keto bajga qe i lepihen e i festojne ditelindjen ca mjerimi jane. ca i thone se jom kurioz.shefii gezuar ditelindjen, na u befsh sa malet, e na qaj hallet

 36. Poradeci says:

  O lesh, shiko i fytyren o ndyresire, si b… th e ke, sa i ngjan bari falliut more rrugac, apo eshte vellai yt politik. Jeni bere si semundja e zgjebes, qe ka perfshire te gjithe kazanin e kadrinjve, o plera te ndyre ne hale shkofshi dhe na lini te qete ne kete vend te bekyar.

 37. Poradeci says:

  O lesh, shiko i fytyren o ndyresire, si b… th e ke, sa i ngjan bari falliut more rrugac, apo eshte vellai yt politik. Jeni bere si semundja e zgjebes, qe ka perfshire te gjithe kazanin e kadrinjve, o plera te ndyre ne hale shkofshi dhe na lini te qete ne kete vend te bekuar.

 38. Jeni says:

  Duke pare fotot ………mu kujtua nje parrulle nga sistemi i kaluar…….ENVER – MEHMET , TA BEJME FSHATIN SI QYTET…………

 39. 77 says:

  Po ndajnë lekët që na vjedhin.
  Bushat, si do ja bësh nesër bashkë me Yllin të vazhdosh të akuzosh oligarkët, kur sot jeni poshtë tavolinës së kryehorrit të oligarkëve që i bëni gojore?!
  Predikimet në emrin e popullit që vidhet nga oligarkët i keni të mëdha, por s’keni as pikën e turpit kur na tregoni që ata që shani çdo natë, i bëni gojore ditën me diell dhe bashkë me t’a ndani lekët dhe zgjasni duart drejt xhepave tanë, pasi na keni shpëlarë trurin si mashtrues që jeni.

 40. Vjosani says:

  O nip i Husniut, po si nuk ke turp qe rri si mut para nje kapterri o mendjendrituri i Shqiperise. O zot!!! NJe foto sa njemije fjale!

 41. Vjosani says:

  Hahaha, me sa vemendje e degjon kjo Rudinka. Cdo sekonde 100 dollare nga kapterri…. O zot!!!

 42. Cercizi says:

  Hetojeni kete Irfanin per vrasjen e Artan Santos. Ky eshte personi qe ngritu gishtin per OK qe Santo te vritet.

 43. Emigranti SHBA. says:

  Gojet e liga ketu ne Amerik thone se dikur e moren disa te persekuryar e burgosur ne Spac, por ne kohen e qeveris Meta, dergoi disa her inspektor te tatim taksave dhe na bllokoi dhe e na imori neve , qe me esence dhe uje nga Vithkuqi, mbushnim fitonim miliona. por sishte thene , se ja dha nje skraprlliu, mikut, apo te afermit te tij, qe sot paska ditelindjen.
  Megjithate cfar thot ish pronari i Spacit, zotit Ysenbelliu i urojm suksese ne biznesin e sukseshem dhe gezuar ditelindjen.
  Ndersa i babezituri Ylli Rakipi, na ka habitur me sjelljen prej nje te pa pari , grykes i peshtir.

 44. Martini says:

  Vetëm një pyetje mundet të bëhet…Po Andi Bushati cfarë kërkon këtu.Turpëroi fisin,miqtë dhe….

 45. Ismail says:

  Ushtaret e rendomte, ne rresht me komanden e Kapter irfanit…

 46. ne nga qyteti says:

  Po qe se ky Hysenbeu dhe grigja e tij futet ne BE une nuk dua te jem aty. MBAJNE ERE DHI SADO TE LAHEN.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *