FOTOT: Modelja 35 vjeçare rrit temperaturat në Dubai

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregoje format e saj. 

Dhe Danielle Lloyd tregoi asetet në plazhet e Dubait. 

E veshur me bikini modelja 35 vjeçare dukej mjaft seksi. (TemA) 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *