FOTOT: Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik

Këto fotografi tregojnë një grua e cila rrihet para publikut të Aceh në Indonezi.

Ajo u rrah me shkop pasi kishte thyer ligjin e Sheriatit, duke pasur marrëdhënie seksuale jashtë martese.

Gruaja e tmerruar u ul në gjunjë, ndërsa një zyrtar mbante një shkop në dorë me të cilin e godiste atë në kurriz.  (TemA)

7 komente në “FOTOT: Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik”

 1. Zigur Qarri says:

  Kjo drejtesi duhet te vendoset dhe ne shqiperi. Shqipetare deklarohuni turq dhe votoni Lul Bashen . Allahu i madherishem do na ndihmoje ti bejme grate te na respektojne. Lul Basha.

  1. Matrapiku says:

   Duke nisur nga Gruaja tende dhe nga jot moter.

  2. Marko Mazniku says:

   O Zigur oi, oi, ne t’u mbledhshim ne shtepi ta shikosh se si te qi, e pastaj shko futu ne poturet e Allahut tend te maresh pordhe me rigon Çamerie.

  3. Futja ballistit says:

   O zigur po dhe ketu dole more? Po ti paske qen ai gallofi i qarrit ore m..t i kalbur

 2. shqip says:

  “Dakort”? Po kur keta kellira burra kryejne seks jashtemartesor , çfare thote sherihati ? Prandaj e mira e te mirave, gjithe arsenalin berthamor “ta hedhin” mbi keta primitive! !!! Bota ka vetem andralla nga keta kafshe. Kur vijne ne Europe apo Amerike, ata importojne edhe kete kulture horror. Vrasin femijte e tyre vetem se i kane korit, per nje pale pantallona, apo per nje fustan qe e mbajne si bashke moshataret e tyre. Dhe keta te flasin e bejne moral. Qe mbajne vajza seksi gati te mitura per ata mjeker pa laret me kapuç te zinj.

 3. abc says:

  Normale kur keshtu e thote Kurani dhe pejgamberet e Islamit.

 4. bolll se na cat k.................................. says:

  >>shqip<< lajm i mire per ty, ate gjithe arsenalin barthamor qe ti deshe qe te hidhej mbi keta primitive e hodhen mbi primitivet ne paris vetem qe ngaterroj rrugen dhe ra mu ne notredam por mos u merzit se do ta terezisin me mir heren tjeter dhe do ta bejne qejfi dhe ty si kok loqe qe je.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *