FOTOT: “Vorteksi i shiut, Vrima e zezë dhe pianisti mbi laps”, njihuni me shkrepjet më të mira të javës që lamë pas

Në galerinë tonë virtuale do të mund të shikoni disa prej fotografive më të mira të javës që janë shkrepur nga fotoreporterët e shpërndarë nëpër botë.

“TemA” ka përzgjedhur disa prej tyre për t’i përcjellë.

Spikasin fotot: Vorteksi i shiut, Vrima e zezë dhe pianisti mbi laps.

Hidhini një sy! (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *