FOTOT: Ylli televiziv ekspozon asetet në Barbados

Ajo di se si të jetë në qendër të vëmendjes.

Dhe së fundmi Zara Holland ka tërhequr vëmendjen e medieve rozë teksa shijonte rrezet e diellit në Barbados.

E veshur me bikini 23 vjeçarja tregoi format bombastike.  (TemA)

2 komente në “FOTOT: Ylli televiziv ekspozon asetet në Barbados”

  1. Messerschmitt says:

    forma bombastike thone keta …….!!!!!!!!!!!
    ajo duket si 45 vjec.

  2. Jimi says:

    Just a common pussy.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *