VIDEO tronditëse: 23-vjecare transgjinore masakrohet në mes të rrugës

Ky është momenti tronditës kur një transgjinore është rrahur keq nga një turmë me vajza e djem në Dallas, Teksas.

Sulmi ndaj viktimës 23-vjecare, të identifikuar si Muhlaysia Booker ndodhi në mes të rrugës.

Sulmuesit përdornin fjalë fyese dhe homofobike ndaj saj, ndërkohë që e shtrinë në tokë duke e goditur me shkelma.

Disa zëra dëgjohen duke bërtitur që të ndalnin goditjet dhe një grup vajzash e ndihmuan të hipte në makinë për të shkuar në spital.

Policia ka nisur hetimet për këtë ngjarje që ndodhi në parkingun e një kompleksi apartamentesh.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO tronditëse: 23-vjecare transgjinore masakrohet në mes të rrugës”

  1. Ervin Salijajaijii says:

    Te gjithe e rrahen nga pak por ai Alfred Lela gati sa nuk e mbyti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *