FOTOT: “Sepse ka jetë përtej dhunës, sepse ekonomia është mbi gjithçka ore budalla”

Një ditë pas protestës së opozitës, zëvendës kryeministri Erjon Braçe ka përcjellë një mesazh nga Divjaka.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ai shprehet se përtej shfaqjeve të dhunshme ka jetë.

“Sepse ka jete pertej dhunes!

Sepse ka pune pertej partise,  qellimeve te saj, pushtetit!

Sepse ekonomia eshte mbi gjithcka or budalla!

Kjo eshte ekonomia e gjelber, e bukur, e njerezve te zakonshem qe e duan token, punen me te, produktet e saj.

Ky eshte viti i trete ne rradhe qe #PunaVlen#CmimetJaneStabilizuar,
#TeArdhuratPoRriten!“, shkruan Braçe. (TemA)

7 komente në “FOTOT: “Sepse ka jetë përtej dhunës, sepse ekonomia është mbi gjithçka ore budalla””

 1. Lasgushiiii says:

  ERJON !
  Qaja hallin Metës dhe Berishës .I pret Burgu.
  Ti shif fushat me lule, por atyre u janë bërë sytë lylyver .
  Si zë gjumi .Pozita, paratë, privilegjet ?!?!?
  Ti e ke në terezi vëlla. Një copë shtëpi , pak para, shumë punë dhe njerzillëk .Me siguri ta kanë zilinë 😀😀👋👋

 2. ¬ says:

  Plani PD-së éshtë varfërimi vëndit, lufta civile dhe krizat humanitaire, ku kjo llogari e kthen në pushtet.

 3. LIDHENI KUÇEDRËN .⚖️⚖️⚖️⚖️ says:

  MRËMË NË VLORË, KONCERT, QEF , TURISTË ,
  BUKURI E PAPARË.
  KUR U KTHYEM NË TIRANË, KUÇEDRA KUSHTE VËNË ZJARR.
  LIDHENI KUÇEDRËN , SE NA SHKATËRROJ TURIZMIN .

 4. Rea says:

  Harron ky morr i kuq cjerrjet e tije , grushtat, guret, djegjet e makinave dhjete vjete me pare,
  Sthuhet kot: C’d o morr i kuq,e ka nje huq.

 5. prizem says:

  @Rea
  Kurse nje morr blu si rraca jote e morrave kalon ne orgazem gjate procesit vullnetar te salisumlepirjes, enjoy.

  1. Nga erresirs says:

   E bukur reply per Rean

 6. lagja.brrakes says:

  Thuja shefit ekonomin o cilimi qe su rrite. Thuja shefit se ekonomin po e ka ble e po ble krimi o qylaf i Rames.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *