FOTOT/ Rama poston fotot e restaurimit të “Xhamisë Mbret” në Berat

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga reastaurimi i “Xhamisë Mbret”.

“Me këto foto nga kantieri i restaurimit të Xhamisë Mbret në Berat, pjesë e programit “Rrugët e Besimit” që mundeson restaurimin e objekteve të Kultit si pjesë e zhvillimit të Turizmit Kulturor, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan ai, ndërsa ka postuar fotot e mëposhtme.(TemA)

10 komente në “FOTOT/ Rama poston fotot e restaurimit të “Xhamisë Mbret” në Berat”

 1. Tironci says:

  turkofagos….jepi lirshem, se ke te drejte

  1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane identiteti i Turqise ne Shqiperi , Evrope e me gjere..........'' says:

   gezuar ramazonin………….

   1. kurvica shoviniste e janulles says:

    kurvice shoviniste e hape prape halen xhamite do ti mbajme dhe qishat e janulles do ti kthejme ne stalle

  2. Deep State AnalBanistan says:

   Shume mire po ska me cfare te merret tjeter Ramuti? Shet po r dha me paret e Erdoganit.

   1. tarasi says:

    Te njejten gje do te thosha dhe une , beni te fortin me paret e Merkelit dhe gjermaneve taksapaguesve , po nuk ma lejon ndergjegja , pis , jeni nje dore e mire ju gamgamet e kishes , villni vrer per 300 euro
    Ti dhe ai Pamuku me lart mesoeni , Pamuku shkon ne Greqi si ne shtepine e tij , dhe shprehet neper universitete , dhe pikerisht ne universitetin e Kretes dhe thote : ndihem si ne shtepine time…….

 2. 5G says:

  Po,po Edo,na myte n’photo.Posto me mire photo duke u djeg kryministria,ose legenat e Pd -es.Bej shtet nje here,qe edhe ti nuk e bere dot.Shteti behet qysh ne fillim te marrjes se pushtetit.Sahit Dollapi,ka vjedhur miliona €,por kur nuk ka shtet,po e shikon se si investohen.Edhe çadren per Republiken e re, Sahiti d.m.th.
  Sala,e mbante me pare.Prandaj fajet i ke vete,justifikim nuk ka.

 3. DUCJA says:

  CA KA KETU PER TU MBURUR. XHAMINE E RESTAUROI ERDOGANI. DO TA KISHTE BERE PER CDO QEVERI SHQIPTARE.

 4. Andrea says:

  Beja qejfin Erdoganit, , po j’a lepin by…turp

 5. DUCJA says:

  PARA XHAMIVE KA TABELA QE THONE QE PUNIMET BEHEN ME PARET E TURKUT . ESHTE DHE FLAMURI TURK. BYTHEN E RAMES E LELIN TI. UNE SKAM ASNJE I TERES TE ERDOGANI.

 6. Fredi says:

  Hapni ndonje fabrike prej verteti ne Berat se u katandisen djemte e rinj pas droges ate beni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *