Finalja e Champions, biletat kushtojnë sa një shtëpi në Shqipëri

Finalja e Champions League do të jetë tërësisht angleze.

Në stadiumin e Atletico Madridit “Wanda Metropolitano”, që ka 68.000 vende, tifozët e Liverpool dhe Totenham do t’i ndajnë duke marrë nga 33.226 bileta.

Me shumë gjasa biletat në mënyrë legale kanë mbaruar.

Tashmë, biletat për ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve mes Tottenhamit dhe Liverpoolit janë duke u shitur ilegalisht online me çmim mbi 50 mijë euro në sajtin StubHub.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Finalja e Champions, biletat kushtojnë sa një shtëpi në Shqipëri”

  1. Genci says:

    Po ju ku e moret vesh çmimin ?

  2. tori says:

    Aman me lajmeroni ku asht kjo shtepi apo shtepija me kete cmim?Jam gadi te ble 10 shtepi te tilla dhe ndermjetesit e avokatit ti jap 20% te cmimit.Po pres me padurim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *