FOTO: Ushtria Arabe Siriane ekzekuton xhihadistin shqiptar në Latakian verilindore

Ushtria Arabe Siriane vrau një xhihadist shqiptar që luftonte për Hayat Tahrir Al-Sham në Sirinë veriperëndimore.

Sipas mediave pro-opozitare, xhihadisti shqiptar Ron Eminin u vra nga Ushtria Arabe Siriane në qytetin e Kabanit në Latakia verilindore.

Kabani ka qenë nën sulme të rënda gjatë ditëve të fundit, pasi Ushtria Arabe Siriane përgatitet të sulmojë aksin jugor të qytetit.

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “FOTO: Ushtria Arabe Siriane ekzekuton xhihadistin shqiptar në Latakian verilindore”

 1. Fuck Islam says:

  Shperlarje Truni O ROB OO .

 2. Bekim Peja says:

  Shqiptar nuk është, shqiptar nuk mund ti quajmë ata që urrejnë historinë e vet dhe vdesin për popuj të tjerë.
  Nëse shikohet nga ADN-ja popujt e Ballkanit janë të gjithë të afërt në mes veti, ndërsa ky pleshti është gjithçka por kurrsesi shqiptar.

  1. albaniafirst says:

   Bekim Peja-ke thene nje gje te vertete. Ata qe japin jeten per nje vend te huaj nen flamujt e nje feje qe nuk eshte as feja e shqiptareve, nuk mund te jene as heronj dhe ca me pak shqiptare se feja jone eshte shqiptaria.

 3. undefined says:

  Ky eshte nga ajo tufa e anadollakve qe ju versulen Gadishullit tone ne periudha te ndryshme te historise….dhe mbeten ketyre aneve…

  1. Hoxh Armandi says:

   Do i mungoka nje besimtar xhamise se namazgjase…0

 4. Alb Nakba Sunitustan says:

  undefined sunitus … ngushellime per byrazerin!

 5. albi says:

  o gazetar 2 leksh, e dini dallimin mes ekzekutimit dhe vrasjes ne beteje? ku i gjetet te dhenat per ekzekutimin?

 6. Rron po srron. says:

  Gjynaf. Ne te semes vafshin te gjithe te asaj rrace.

 7. Fito says:

  Nuk e kuptoj pse perben lajm vdekja e nje njeriu te etur per gjak pasi e dime kush jane xhihadistet. Vdekja e vetem njerit prej tyre eshte shum pak. Ne nuk po dime c’te me xhihadistet e Lulit e te Monikes pa folur per ata te Saliut

 8. shqiptari says:

  ky ja paska hedhur bythes do mari 40 virgjeresha do ti bejn veri 🤣🤣

 9. Qosja says:

  I genjyen me 5 dollar

 10. Pushka says:

  Gjynaf legeni. S’duhet te kishte lindur fare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *