FOTOT: Fatmir Mediu pasi bëri “qeverinë” në Tiranë, niset drejt Londrës me Aldo Bumçin

Fatmir Mediu, që këto ditë ka qenë mjaft aktiv në Tiranë, me krijimin e “qeverisë” së re, mbrëmjen e sotme është nisur drejt Londrës.

Ai ka qenë nën shoqërinë e Aldo Bumçit, siç duket dhe nga fotot që një lexues i ka dërguar gazetës TemA.

Nuk dihet nëse udhëtimi i tyre është për qejf, apo shkojnë për hallet e opozitës.(TemA)

6 komente në “FOTOT: Fatmir Mediu pasi bëri “qeverinë” në Tiranë, niset drejt Londrës me Aldo Bumçin”

 1. Johani says:

  Po shkojne ne holande per te protestuar para policise per lirimin e krimineleve te kapur per vjedhje, qudi qe nuk e kane marre edhe sahitin e vokshit!

 2. bana vokshi says:

  Udhetimi i Mehdiut dhe Bumcit per ne Londer nuk ka lidhje me politiken.
  Arsyeja e udhetimit eshte se te dy kane rezervuar nje takim ne nje klinike mjekesore per te nderruar gjini, pra , per tu shnderruar ne travesti

 3. Sla says:

  Ka vajt si perkthyes cmendurish per bumcin

 4. Mondi says:

  Po si lejohen keta hajdute dhe vrases te shkojne ne Londer, keta nuk meritojne ne Lunder e jo ne Londer! Por turp oer autoritetet angleze qe u japin vize rrugaceve te tille!

 5. Demokrat says:

  Ka shkuar ta firmosi listen e qeverise tek Mbreteresha per te bere me te “besueshme” Ka eksperience te madhe ai si prodhues iGerdecit

 6. po shkojne te harxhojne paret e Gerdecit dhe te takojne sypeshkaqenin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *