FOTOT: Gati për revolucionin e radhës, Sali Berisha shoqërohet nga… çuni i Fahri Balliut!

Lulzim Basha ka mbledhur sot Kryesinë e Partisë Demokratike, për të vendosur se çfarë do të bëjnë më tej, duke qenë se vetëm protestat nuk po japin efekt.

Pas mbledhjes, Lulzim Basha u shpreh se protesta e radhës do të mbahet më 25 maj, ndërsa nuk e përjashtoi përdorimin e bombave molotov, pasi sipas tij, qytetarët e revoltuar me Ramën nuk mund t’i mbajë dot.

Në fotot e mëposhtme ndërkohë , drejtuesit e PD-së duke entuziast për revolucionin e radhës, edhe pse Basha në konferencën e tij u duk nervoz dhe disa herë u kap me gazetarët.

(TemA)

19 komente në “FOTOT: Gati për revolucionin e radhës, Sali Berisha shoqërohet nga… çuni i Fahri Balliut!”

 1. Nikol says:

  Do të kenë fundin e merituar .
  Saliu do ti mar me vete të gjithë këta plera .
  Fariu e moti më qaf çunin . Ja zunë sytë paratë .

  1. dude says:

   Numerova nja 3-4 spiune te Sigurimit, 3-4 bq dhe 5 buçe, s’ishin te gjitha femra ama.

 2. Shqiptar says:

  Para maloke ta ndajme vet edhe kete cop Shqiperia londineze , yxhym mamluk te maleve kreshnike .

 3. Democrat I perjashtuar says:

  Populli I mencur thote:”Beme baba te te ngjaj ” Fariu keshtu mbante radhe ne turizmin e Pogradecit ,te takohej me sekretare e personalitete te asaj kohe , u rrinte mbrapa , u ngjitej si ai mbas opinges e u mblidhte pordhet Servilizem ne shkallen absolute E NEVERITSHME

 4. Tironc says:

  ceta e kurvave politike

 5. Shqiptare rrezistoni says:

  DITA E SHQIPTARIT TE NDERSHEM TE DURUAR DHE ME IDENTITET PO VJENE, TE SHPORRIM SALEHUN NGAPOLITIKA ME METODA DEMOKRATIKE DUKE E DENUAR ME DURIMI I DHE NDERSHMERIN E REAGIMIT DEMOKRATIK. DREJTESIA EUROPIANE DO I JAPI FUNDIN ME TE MERITUAR DHE ME TE DREJTE PER TU MOS U KTHYERME NJE SKIZOFREN EKSTREMIST MNE KRYE TE KAUZES DEMOKRATIKE . DREJTESIA VJEN ME VESHTIRESI POR AJO ESHTE DHE MBETET E NJEREZVE TE DURUAR QE PUNOJNE ME INTEGRITET DHE QETESI BRENDA RREGULLAVE. PD PO PERFUNDON SI ISIS ASNJE SE NJEH VETEMCA TE CNDERUAR TE KARRUPTUAR.

 6. Vendosni nje “Snajper” dhe dergoheni krte palaco burr matan shesh Tufines te takoj shpellar te tjere.

 7. Sa embel tingellon, populli ka qef te perdori bombat molotov ndersa lulushi cuditerisht eshte dakort, me i mbeshtet dhe me i furnizu me lende te pare. Do ishte edhe me mire ti furnizonte edhe me naplam, LHL flakehedhesa dhe deri ndonje rakete te vogel toke ajer

 8. Bilbilenjet says:

  Vdekje Sali Berishes.Rrofte ps-te.Rrofte populli perparimtar i Shqiperise.Kriminelet e opozites ne litar.

 9. pirua says:

  Po keta ngjajne te gjithe si psikopate!

 10. J says:

  Poshtë degjeneratat !

 11. Skrapalliu says:

  EH KJO FOTO CME NXORRI MALLIN NJE GOMARI QE KAM PATUR DIKUR DHE LEZETI ISHTE KUR KERRICI E NDIQTE NGA MBRAPA.

 12. Gungaci says:

  Plaku GUNGAC i Enverit …

 13. Mihali says:

  Për cilat molotov bën fjalë ? Për ato që prodhohen brënda selis së PD-s?

 14. alma tirane says:

  hajde voto kete parti debilash

  njeri me budall se tjetri

 15. salianji says:

  Flamur Noka magazinieri i bombave molotov ne SHQUP.

 16. koli says:

  po ky kok kandari balliut sikur eshte me arrest shtepie?

 17. Hanxhary says:

  Vriteni Salen

 18. Tt says:

  O Kërmë, bushtri i Shiqere nevojtores

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *