FOTOT/ Ja ish- kandidatja për deputete e LSI që drejtoi sulmin ndaj Boschardt: Nga pozat e përzemërta me Metën, te surprizat për ditëlindjen e Kryemadhit

Ana Azizaj është shoqëruar mbrëmjen e djeshme në polici si drejtuesja e grupit që sulmoi rezidencën ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt.

Ajo është marrë nga forcat e policisë dhe u pyet për kërcënimin ndaj diplomatit të lartë në vendin tonë.

Azizaj, bashkë me një grup të rinjsh nga Lëvizja Socialiste për Integrim dhe Partia Demokratike, u shfaqën para banesës së Boschardt.

Sulmi ndaj Bochard është frymezuar vazhdimisht nga liderja e LSI-së, Monika Kryemadhi e cila ka hedhur ndaj tij një sërë akuzash.

Ndërkohë, të njëjtën gjuhë ka përdorur edhe lideri demokrat Lulzim Basha dhe ish- kryeministri Sali Berisha.

Patnerët ndërkombëtarë, kanë dënuar këtë sjellje të opozitës, duke apeluar për distancimin nga dhuna. (TemA)

36 komente në “FOTOT/ Ja ish- kandidatja për deputete e LSI që drejtoi sulmin ndaj Boschardt: Nga pozat e përzemërta me Metën, te surprizat për ditëlindjen e Kryemadhit”

 1. Kete qiken do e marrim partizone

  1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


   E mendova gjatë punën tënde o Anë
   ke bredhur hu më hu e dot s’po ngel
   FNSH dhe policët janë lodhur shumë
   të shplodhen pak, t’a fusin nga një tegel.

  2. ''....nese gervish sadopak nje muslimon shqipfoles,do te zbulosh ''arabin'' qe ai fsheh mes veti.......! says:

   Aziz dhe ”Anna’!!!! o Zot,pafytyresia sunite nuk ka limit……………allah uakbar!

 2. raul says:

  Po si nuk kane nje femer taman keta te leshitlikes , dhe kjo shpifarake, dhembcakalle e hardallosur me siguri e trajnuar ne haremin veror famekeq te Jales, duke nga pozat ne delir te plote, po si i kane zgjedhur aman keto sharebajgat keta te leshelis . me siguri kane organizur ne haremin e jales konkursin — mis shemtaraqja , dhe kjo do jete njera nga sharebajgat qe kane fituar kete konkurs derisa ben ate veprim te cmendur ndaj nje amabsadori,,,,

 3. Mere says:

  Lesh e Li partia
  Lesh e dhi e eger ajo me kete veprim
  Lesh sheqeri ha
  Cdo gje per lesh ka vajt

  1. Sic volio sic uibeo says:

   Hahaha. …

 4. Shqiptaret says:

  Po kete vajze do e bejme komuniste! TURP PER STANDARTIN DHE NIVELIN NE 2019

  1. bureto says:

   Janë nga kontigjenti i paramilitarëve që stërvit Iliri dhe Monika çdo verë në Jalë. Në fund të fundit, për këtë ditë i ushqejnë e i bëjnë deputetë e deputete. LSI është menderparti e ngritur mbi këtë psikoligji. Më shumë i ngjan një sekti.

 5. Boston says:

  Denojeni per veprime teroriste kete shembellture e nje kamikaze te femres me te uryer ne politike, cizmes Monika.

 6. vlora.vlora says:

  ja gjeti bucen tjeter mona ,like kokdardhes ,cilat jane kushtet gojore per nje vit te behesh deputete ?

 7. moni says:

  Foton nr 12 cika ta vari ne mes te shtepise me kornize ari. Ja gjen Likja floririn pa problem 😀
  Parti ku burrat ngjajne si gra dhe grate si burra….

 8. Roberto says:

  Kjo eshte njera nga kurvat qe pregatit Monika ne kampin e Jales per interesat e veta.

 9. Salihi says:

  Kjo kurva udhezohet nga ajo kryekurva tjeter Kokemadhi, apo gopzgafella, me emrin Moni, ajo qe ndan shtratin me Like Koqe Floririn, qe shqiptaret e jane pre-sident!
  Kjo lezbikja e Mones duhet te kete oatur probleme menstruacionesh, prandaj ja dale nje here andej nga shtepia e ambasadorit!

 10. Koli says:

  Si thane ata te bandave Luan Rama dhe Gazmend Bardhi?Kerkojme nga Prokuroria te gjeje dhe te arrestoje kercenuesit e Boshardit.Po tani cfare thone????Le ta japin nje deklarate ku te pergezojne Prokurorine tani.

 11. ela says:

  Fshatare e Beratit ku do ta gjej nivelin?Sa po eshte kthy nga bulevardet dhe ka be para ,

 12. edi asllani says:

  Mer mor Mero edhe Sander leshin dhe rruajini leshin asaj cupe se per ate lloje pune jeni mjeshtra

 13. anonim says:

  edhe pozen nr. 10 me surrattepsine apo surratnallonen

 14. Labi says:

  Kjo eshte nga skrapari, ose me mire si i thone ne Tirone Skoceze, keta jane te ardhurit e shpifur, ta shikoni ne te veshur duket qe eshte nare, lum partia skocezve qe e ka

 15. Lida says:

  bukuroshe e e zgjuar me duket kjo zonje..Sa me shume rini ne radhet e partive, te zhdukin bllokmenet ,drogaxhinjte ,dinaket e kasapet qe kane uzurpuar vendin..bravo moj vajze

 16. Jimi says:

  Dhe te imagjinosh qe neser kjo rruspia e shum si keto do te behen deputete dhe fati jone dhe i femijve tane te mbete peng ne duart e tyre!?

 17. Berti says:

  Plaseni brenda karakurven.

 18. beni says:

  ore psikopat mero
  e para nuk eshte sulm po e ben qimen tra
  populli budalla e hengi grepin e pare qe ishte sulm
  dhe tani mbi kete “sulm” do te vije ndeshkimi
  NA MBYTEN BUDALLENJTE

 19. beni says:

  ore psikopat mero
  e para nuk eshte sulm po e ben qimen tra
  populli budalla e hengi grepin e pare qe ishte sulm
  dhe tani mbi kete “sulm” do te vije ndeshkimi
  NA MBYTEN BUDALLENJTE
  DHE TA DISH QE SALA DO TE TE KTHEHET PRAPE DHE SKA RAME TE TE MBROJE
  S

 20. pitbull dog says:

  Keta lloj njerzish, si puna kesaj Ana dhe te tjeret qe ndjekin qorrazi individe (Mona, Luli, Ilir, Sala…), konsiderohen ne fushen e psikologjise si njerez me personalitet apo karakter “pitbull dog” (nje lloj race qeni agresive). Keta njerez kane aftesi te kufizuar intelektuale, nuk jane ne gjendje te llogjikojne e kuptojne te mire nga e keqja dhe bejne gjithshka per nje kafshate buke qe i ofron i zoti. Si eshte e mundur nje brez i ri te ndjeki qorrazi e tu sherbej hajduteve e krimineleve si Saliu, Luli, Ilir Meta e Mona?

 21. peoples says:

  BBajga ka pozuar me BAJGEN LILIR META

 22. ZOROOS says:

  E mrekullushme nuk kam pare me te perkryer per te me bere nje gojore pipe por jo me pagese kete duan te leshelise nuk kam informacion a eshte mleksur dhe LIKJA por ai nuk qaset per cibuqe

 23. Koba says:

  O beni te hash Mune .Shko protesto cdo te Shtune.Po Sale Kriminelin dhe Like Floririn ,bashke me Mona Baxhellen i pret SPAK. Do te marrin dhe Ty tu sherbesh me OTURAK.Plehre LSI-ste

 24. lennard says:

  Kjo Ana eshte Dashnorja e Mona Baxhelles.jane te dy Hermafrodite.Kur ti rrasni MRENA ,verini ne nje Qeli ,qe te mos ndjejne Mangesi.

 25. 19 says:

  o beno me fal po qeke nje rot kurve qe se ke shokun kush eshte ajo kurve grua qe rri me ty .

 26. BRSS says:

  E KA PRAKTIKUAR MONA PER TE BER GOJORE

 27. FOTO 3, SA E GEZUAR ESHT FSHATARJA,SE KA BER FOTO TEK SHESHI QE SHTROI ERIONI,DHE KJO FSHATARJA, DHE LESH E LI P PD BEN NAMIN, QE MOS TE BEHEJ SHESHI,,,,PER GESTIN QE KA BERE,KESAJ TI HIQET E DREJTA PER HYRJEN NE TIRANE,PASI PERBEJN RREZIK PER AMBASADAT E HUAJA,,,,PRA TE KTHEHET ANDEJ NGA BALTA,,,,TE FILLOJ TE PERDORI CIZMET,NE VEND TE ATLETEVE TE BARDHA,,,,

 28. JARI says:

  Te paska blloku gojen,Rama

 29. Zagali says:

  Pise femer.Opo ç’eshte kjo shpifarake qe na u beka trime? Me mire çojeni ne mes te demave te shkerdhehet, se, te miku e ka mendjen kjo,me keq se Moniçka.

 30. Visi says:

  Me tregoi nje shok per kete baxhellen , ne fushaten e 17 es, kjo ne takim me njerezit thoshte ska rendesi mosha, gjinia, arsimi, per te gjetur pune, mjafton te votoshe LSI, dhe i ke te gjitha. R ja Q kesai, dhe atyre qe jane si kjo, dhe atyre qe nuk i ndeshkoine kete kare femer, e plote te tjere si kjo

 31. koke e pjekme says:

  kjo duket si koke e pjekme …me dhembet perjasht

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *