FOTOT/ Sulmuesi i njohur: Jam i pasur dhe bëj shumë seks, nuk e di sa milionë euro kam

Inaki Williams ka qenë protagonist me Athletic Bilbao-n në këtë sezon. Falë tij, ekipi bask ka përkëdhelur për një kohë të gjatë ëndrrën e Champions League dhe tani, kur ka mbetur një javë nga fundi i kampionatit, mjafton një pikë për të festuar kualifikimin në Europa League.

Williams ka zhvilluar një sezon të rëndësishëm, me 13 gola dhe 4 asiste në La Liga. Gjithsesi, këto ditë është folur për të jo për shkak të një goli, por për një intervistë të veçantë të dhënë nga futbollisti.

24-vjeçari nuk e ka patur problem t’u japë përgjigje disa pyetjeve të sikletshme gjatë emisionit televiziv “La Resistencia”.

“Pasuria ime? Nuk e di me saktësi, le të themi se është mes 5 dhe 10 milionë euro. Marrëdhënia ime me seksin është shumë e mirë, e bëj 4 herë në javë”.

Sulmuesi ka zbuluar edhe një pasion tjetër përveç futbollit, atë të video-lojërave: “Luaj Fortnite natën. Kur luaj bërtas shumë, aq sa tremb edhe komshinjtë”, ka zbuluar sulmuesi.

Williams mund të jetë një nga protagonistët e merkatos së verës. Ai ka hyrë në historinë e Bilba-s dhe është një nga të rinjtë më premtues për të cilin interesohen disa prej klubeve kryesore europiane.

Ai është lojtari i parë me ngjyrë që ka shënuar një gol për Bilbao-n: më 19 shkurt 2015-të në ndeshjen e parë të 1/16-ave të Euoroa League në fushën e Torino-s.

Aktualisht ai është në një marrëdhënie me 24-vjeçaren Patricia Morales, me të cilën shfaqet edhe në fotot e mëposhtme.

6 komente në “FOTOT/ Sulmuesi i njohur: Jam i pasur dhe bëj shumë seks, nuk e di sa milionë euro kam”

 1. ... cfrare lajmi says:

  Ku eshte lajmi ketu … si behet “qejfi” ? … kur gjithe njerezimi kupton si nje aspket te jete qe krijoi ZOTI … ku eshte lajmi ?

 2. As says:

  Ky cope zezaku na mburet se ben seks 4 here ne jave duke qene 24 vjec dhe na mburret, Po une kur isha 24 vjec beja minimum 10 here ne jave, Ja kam fut. Sot jam 70 vjec dhe aty me rri mendja. Kur te veje sa mua ky, do ta kete haruar seksin

 3. filati says:

  Nuk eshte cudi e madhe tani qe sternipi I majmunit ka para dhe ben seks me njeres kur dihet se me qen bejn seks te gjith ata njeres qe mbajn qen ne qytet biles kejo eshte masive dhe behet edhe ne publik cudia eshte fakti qe gazetat e televizori u kushtojne shum kohe kur askush nuk don te dije ne se ekzistojne apo jo. Ju merreni me keto kur ne bot ka aq shume ngjarje qe te gjith duan ti din. keshtu gazeta dhe televizori behen te neveritur.

 4. Ali Pasha says:

  Po, han qeni byrek. Jevgu eshte ba i pasun

 5. like says:

  sa sportista ish- milionere ka qe sot nuk kane as buke te hane!!

 6. PIRDHSESHFRYHESH says:

  24 vjec 4 here ne jave??? une thashe se e bente 4 here ne dite…ahahahhahahhahah

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *