FOTOT: Vajza e Ornela Mutit “çmend” rrjetin, shfaqet duke bërë akrobaci… nudo

Vajza e Ornela Mutit ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

Naike Rivelli kohët e fundit ka publikuar foto ndërsa bën akrobaci e zhveshur.

Këngëtarja dhe aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar fansat në Instagram.

Joga është pasioni i 44-vjeçares dhe ajo e shijon në maksimum duke e praktikuar me tanga dhe taka të larta.

1 komente në “FOTOT: Vajza e Ornela Mutit “çmend” rrjetin, shfaqet duke bërë akrobaci… nudo”

  1. Lani says:

    Vajza e kujt Ornele cmendet duke bere mutin??Nuk mora vesh ca lajmi eshte ky.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *