Nuk pranon stolin, Napoli nxjerr në shitje Hysajn

Në Itali e bëjnë fakt të kryer. Elseid Hysaj po përgatit tashmë largimin në fund të këtij sezoni, e me shumë gjasë është në listën e shitjeve të skuadrës së Napolit.

E gjithë kjo, për shkak të një prapaskene.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare nuk ka pranuar që të jetë zëvendësues në skuadër, ndaj dhe ka ardhur ky vendim për largimin e tij.

Deri më tani, dy janë pistat që shtrohen për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi: Roma dhe Interi, ekipe që kanë shprehur me kohë dëshirën për të pasur shërbimet e

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Nuk pranon stolin, Napoli nxjerr në shitje Hysajn”

 1. Çentrale says:

  Ma kush e blen këtë. Lojtar kot

 2. Billy says:

  Mos ja futni kot. Pista e vetme per Hysaj eshte Vllaznia. Kam dy vjet qe e them kete. Shqiptareve ju rritet mendja dhe harrojne se jane ne kapitalizem, ku konkurenca te ha te gjalle. Mirese vjen ne Shkoder Hysaj.

  1. sportisti says:

   Billy-Hysaj nuk i ben pune Vllaznise. Mbase ne kategorine e trete mund te kete sukses.

 3. Adi says:

  Edhe Shkodra ska vend per kete vdeksire.Kurr se kam pelqyer kete lojtar koti.Ky as sa keoyca e Zmijanit te madhe nuk vlen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *