VIDEO: Alienët dalin nga hiçi? Gruaja pretendon se ka filmuar një anije kozmike

Një grua pretendon se ka filmuar një anije alienosh duke fluturuar mbi makinën e saj në Tennessee.

Videoja tregon gruan duke kënduar para se të shohë UFO-n e supozuar dhe bërtet.

Gruaja pastaj thërret në telefon bashkëshortin e saj, i cili nuk i përgjigjet dhe e detyron atë të dërgojë regjistrime zanore të frikës së saj.

Zemër, të lutem përgjigju, unë sapo pash një anije kozmike”, dëgjohet duke thënë ajo në telefon. “Të lutem m’u përgjigj. Unë jam e frikësuar dhe ishte një anije kozmike. E pashë në mënyrë të qartë dhe ishte një anije kozmike. Të lutem m’u përgjigj”.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO: Alienët dalin nga hiçi? Gruaja pretendon se ka filmuar një anije kozmike”

  1. vang says:

    po ate,gruan qe kendon e pastaj qane, kush e filmoi???

  2. Moni says:

    Ti thoje ndonjeri kesaj bibes qe jane shpikur disa mjete fluturuese te vogla qe quhen drone. Cdokush mund ti bleje ne dyqan ose internet, dhe ti perdori si ti duket e arsyeshme. Kane dhe drita dhe kamera, madje qeverite i perdorin dhe me raketa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *