Aleati i Lulzim Bashës: Sot ankohet se iu vodhën zgjedhjet, por ministrat e tij teknikë qendruan në qeveri me Ramën edhe 2 muaj pas zgjedhjeve

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora tha se qëndrimi i ministrave teknikë të PD, në qeveri me Ramën pas zgjedhjeve të 2017 ishin një budallik i madh.

Hila: E di kush është e rëndë? E rëndë është qëndrimi edhe dy muaj e ca, i PD në qeveri me Ramën.

Shehi: Po çfarë qeverie ka pasur me Ramën. Me thënë të drejtën ky ishte një budallik i PD.

U kam thënë edhe aty brenda, ishte budallik.

Ça ideje ka për të mbajtur disa drejtorë të vdekur, ca ministra të vdekur, që formalisht rrinin në qeveri.

Këto e ngarkonin opozitën me një peshë të panevojshme.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Aleati i Lulzim Bashës: Sot ankohet se iu vodhën zgjedhjet, por ministrat e tij teknikë qendruan në qeveri me Ramën edhe 2 muaj pas zgjedhjeve”

 1. Kur ishin te vdekur pse pranuan te ndanin tepsine, tiganin, kusine apo gaveten, apo tepsia oshte e omel dhe sun i rezitonin dot bakllavase qe ndau ramuti, me i fut karemin lulushit dhe salushit.

 2. klonoi says:

  More debil, po per cfare votash flet more, po ty nuk te voton as familja jote. Cilat vota tu vodhen???

 3. Ceni says:

  Dash, shko se tu ftohen qoftet. Ku ke vota ti or qyq? Ngele tu u zhgarravit.

 4. xhemal says:

  dashamirit ju prek interesi i hoqen gruan nga puna si drejtor vete gjithe kohen parazit. ka guxim dhe flet nuk e voton asnje.braktisini keta shushunja

 5. Il says:

  U lezetoi bile ky Bardhi rriti tarifat per permbarusit ne kurriz te populist…..

 6. syri says:

  Vegjelia sot ka kuptimin e Dash Shehit,Nard Ndokes,Medi Gerdecit Idrizit apo Dules! Keta jane hajdute dhe mercenare! Te ike Rama te vine keta morra?!

 7. lulashi says:

  Parazit fare nuk mund t’i themi Dashit. Per hir te se vertetes ai e ben nje pune., Pi raki gjith diten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *