FOTOT: Buzëqeshje dhe poza pikante në Kuvend, ja çfarë ndodhi përtej kamerave

Pas betimit të grupit të ri të deputetëve, në seancën parlamentare janë diskutuar një sërë çështjesh ku nuk kanë munguar akuzat, debatet por edhe batutat.

Ndërkohë, një pjesë e ligjvënësve kanë gjetur kohë edhe për poza pikante.

Më poshtë po pasqyrojmë disa prej tyre. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *