FOTOT: Guvernatori i tregon çorapet Donald Trump, dhe plas gallata

Presidenti amerikan Donald Trump, është pritur në një takim guvernatori i Luizianës, Billy Nungesser.

Por, ai është befasuar, kur Nungesser i ka treguar çorapet e vet.

Ai kishte veshur çorape me fytyrën dhe flokët e Trump.

Çorapet  të prodhuara nga “Gumball Poodle”, janë në shitje në Amazon, ku përshkruhen si “çorape të Donald Trump me flokë të butë dhe luksoze që mund t’i stiloni, krihni, kapni dhe ngacmoni.

Ndryshoni stilin e presidentit sipas humorit tuaj”.(TemA)

2 komente në “FOTOT: Guvernatori i tregon çorapet Donald Trump, dhe plas gallata”

  1. Po brekushet si mund ti kete valle ky guvernator ??, duhen pare edhe brekushet e ish guvernatorit dhe te guvernatorit shqyptar se mos na i bojne me fotot e presidenteve shqyptare

  2. X says:

    Politikanet jane njesoj ne gjithe boten.

Lini një Përgjigje te corapegjati, brekgjati Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *