Monika Kryemadhi bën një foto në korridor me Nancy Pelosin: Do ta bëj Shqipërinë më të fortë, kur të marrim pushtetin

Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA.

Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime.

Shpërndan edhe ndonjë njoftim, por këta të fundit ndërkohë, nuk kanë asnjë foto apo njoftim për takimin me Kryemadhin.

Së fundmi Kryemadhi ka postuar një foto me kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin amerikan, Nancy Pelosin.

“Ishte kënaqësi e madhe të takoja Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, dhe të bisedoja me të mbi marrëdhënien e Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Kryetarja Pelosi është një model shumë i fortë për të gjitha gratë në botë dhe veçanërisht në Shqipëri. Kemi nevojë për më shumë gra e vajza në politikën shqiptare, për ta bërë Shqipërinë shtëpinë tonë.

Pres me padurim për të vazhduar diskutimin me një grua kaq të fuqishme për mënyrën se si duhet të fuqizojmë marrëdhënien tonë me SHBA dhe të përfitoj nga eksperienca e saj për të ndërtuar një Shqipëri më të fortë”, shkruan ajo.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Monika Kryemadhi bën një foto në korridor me Nancy Pelosin: Do ta bëj Shqipërinë më të fortë, kur të marrim pushtetin”

 1. Peshkatarja says:

  Pse ben foto koridoreve apo i pret tek dera sa te dalin dhe u ngjitet pas. Na trego nje foto ne zyre apo ne kongres, qe te besojme se ke vajt seriozisht dhe jo te presesh koridoreve me kap ndonje peshk per foto

 2. Kasem gahinji says:

  Paska bere goxha bisedime me nensin.sa para ka paguar per te siguruar nje rradhe per foto?

 3. MACOKU says:

  Sa dollar ka paguar monaliza ajo ka shkuar me emer te dules atje e presin lobi grek qe kan miqesi me sekretaren me von do dalin sic I dolen bashes durim

 4. raul says:

  I eshte lutur aman te bej nje foto se nuk mund ta justifikoj viziten time prane pensionisteve 78 vjecare kongresmene amerikane. oh pika po me keto foto ne koridoret e kongresit do vijsh e do mburresh dhe do tregosh perrallat e tua o Nafije dybeku .A e pe mbreme sa poshte ka rene leshelija ne 3-4 % elektorat , pra leshilikes ka ikur per lesh dhije. Tani kur te vijsh shkoju per ngushellim ne shtepi sharebajgave te leshitlikes se jane merzitur shume nga sondazhi i publikuar mbreme se Nora bythderrja nuk ka me asnje shans per tu bere zv. ministre gjitholloge

 5. Lexuesi i TemmA says:

  A i the Pelosit se ambasada juaj ne Tirane eshte e blere nga Edi Rama?!
  Po apo JO!

 6. epo kjo pune says:

  politikanet ne bote bejne foto si buke e djathe dhe ka ardhur koha te mos impresionohemi me nga fotot, njehere rama, njehere basha se saliu tani nuk eshte me fotozhenik… pelosi e te tjere duhet te jene te vemendshem se shqiptari te ze rrugen “rastesisht” dhe ta merr foton me zor ndryshe ben poza vete dhe del ne internet duke bere si e revoltuar … kthehu kthehu se po fillon reforma ne drejtesi se aty e keni hallin ju pale lereni te tjerat se nuk ka parti qe nuk e ka ngjyer kafshaten ne abuzim ne kurriz te popullit qe beson dhe voton akoma gjithe shprese. Nese behet fjale per zhgenjim, vetem BE mund te zhgenjeje tani se keta tanet kane record gines per to.

 7. Alex says:

  Mona je qe je aty kerkoji ndonje botox Nancy .

 8. Tit says:

  Kjo ka psikozën e kalamajve, që kur hypin në kurriz të elefantit, thonë,.. shih sa i madh jam unë!? Ose e thënë ndryshe me shprehjen,…rron shqiponja në majë të malit, rron edhe miza në bythë të kalit! Ptu, baxhellë e pështirë!

 9. Aleko says:

  Politikanet shqipetare tashme dihet paguajne pare per te bere foto me udheheqes te vendeve te tjera si ne Be dhe SHBA…E kane per te miren e popullit…ha ha.Provincializmi ska briar..

 10. Kreshniku says:

  Do t’a martesa pushtetin kur te hypi gomari mbi çati

 11. Kreshniku says:

  Do t’a marrësh pushtetin kur te hypi gomari mbi çati

 12. Koba says:

  Mor po pse nuk zbuloni se cfare i ka thene Znj.Pelosi Baxhelles se LSI???.Me siguri i ka thene ato qe ka thene publikisht Ambasada Amerikane ne Tirane.Dhe Baxhella ka ikur me Bisht nder Shale si e Perdale.TUNG

 13. Jimi says:

  Mos o zot te bjere pushteti me ne duart tuaja!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *