VIDEO/ Trajneri serb kërkon të zihet me grushta me tifozët në Itali, ndërhyrja e policisë shmang përplasjen

Para finales së Kupës së Italisë mes  Lazios dhe Atalantës ka pasur tensione dhe përplasje.

Në to është përfshirë edhe trajneri serb i Bolognës, Sinisa Mihajlovic.

Ai ka debatuar me tifozët të cilët e kanë ofenduar dhe ka dashur të zihet me grushta me ta.

Është ndashur ndërhyrja e policisë, për të shmangur përplasjen fizike.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *