FOTOT: Prezantuesja e Eurovizion lë nam në skenë, i nxjerr të gjitha para miliona shikuesve

Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e Eurovizion në Tel Aviv të Israelit.

Vëmendjes së teleshikuesve nuk mundi të mos i shpëtonte veshja e prezantueseve, veçanërisht e modeles seksi Bar Rafaeli, e cila u përball me një moment të sikletshëm.

33-vjeçarja u ngjit në skenë për të performuar me fituesen e vitit të kaluar të Eurovizionit, por teksa po zbriste nga krevati ku ishin mbështetur, padashur tregoi më shumë se ç’duhej.

Fustani i argjendë u ngrit duke ekspozuar të brendshmet e modeles, e cila ka qenë ish e dashura e Leonardo Di Caprio.

Sakaq, fitues për këtë vit i ‘Eurosong’ u shpall Holanda që përfaqësohej nga këngëtari Duncan Laurence me këngën e titulluar “Arcade’.

6 komente në “FOTOT: Prezantuesja e Eurovizion lë nam në skenë, i nxjerr të gjitha para miliona shikuesve”

 1. Dixhiderrisha says:

  Me gjithë mend e keni!?
  Këto “këgëtaret” e ” prezantueset” tona i nxjerrin përditë brekët dhe ç’ndodhen brenda tyre, dhe ju nuk keni thënë gjë.

  1. opa opa says:

   Kujt i plas trapi se c’ka bere prezantuesja 😛

  2. Tanaj says:

   Asnje kengetare apo prezantuese ne Shqiperi nuk nxjerr zogun jashte.

   Mos ngaterro gjerat.

 2. mua s’me bezdis aspak .
  un jam tifoz i bukurise feminile

  dhe i vulvave me pulpla te bardha (e te cdo colori ) 😛

  izraelitet jane zjarr lol – ngrohin ne distanc

 3. Kapedani says:

  …lë nam…thote lapsaxhiu .Po çfare ka per te lene nam ne fotot qe na keni nxjerre ketu.Une thashë se ka nxjerre gjoksin apo zogun jashte .

 4. Shvejk says:

  E keni pare mijra here ne pasarela me te brendeshme. Le nam se ja pate te brendeshmet poshte minifundit?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *