VIDEO/ 50 metra larg protestës bëhet një dasëm

50 metra larg protestës së thirrur nga opozita e vendit, organizohet një ceremoni martesore.

Dasmorët janë mbledhur pranë hotel Rognerit për të festuar.

Ndërkohë, nga jashtë murit rrethues dëgjohen brohorimat e protestuesve të opozitës të cilët janë mbledhur për rrëzimin e kryeministrit Edi Rama. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ 50 metra larg protestës bëhet një dasëm”

  1. Askushi says:

    Ju dhjefsha mu ne proteste, zhgaravina, koke palare.

  2. ¬ says:

    Kryeministrin Rama e lë në baltë vetëm humbja e zgjedhjeve legjislative., ndaj dhe përpiqet ti mësoj politikën Lulit me shkrime të njëpasnjëshme. Asnjëher., në historin politike të vëndit tonë., PS s’ka synuar të dredhoj.

  3. Roberto says:

    Ej o gazetar! Mos e degjeneroni kete pune keshtu.Tani ju na treguat dasmen apo kishit qellim qe te na tregonit pjesmarrjen ne mitingun”madheshtor”qe do rrezonte Rames sot por qe nuk e beri nga qe Rama ishte fshehur e Luli nuk e gjente dot?? Hahhhhaaaaaaaaaaaa.

Lini një Përgjigje te ¬ Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *