FOTOT: PD proteston, Grida feston 50 metra me tutje dasmën e motrës (dhe ekspozon asetet e saj)

Teksa opozita protestonte mbrëmjen e djeshme tek kryeministria Grida Duma kërcente 50 metra më tutje pasi po martonte motrën e saj.

Dasma e organizuar në ambjentet e Hotel Rogner kurorëzoi dashurinë mes Gevis Duma dhe partnerit të saj Alirionit.

Në këtë ceremoni Grida Duma kishte veshur një fustan të zi që i nxirrte në pah dekoltenë. (TemA)

18 komente në “FOTOT: PD proteston, Grida feston 50 metra me tutje dasmën e motrës (dhe ekspozon asetet e saj)”

 1. Nje qytetar . says:

  Shkurt mjere populli kujt i shkon pas.

 2. olimpia says:

  Kur Grida flet neper programe te duket e betuar per shqiptaret e varfer si Nene Tereza ,dhe mbas disa oresh familja e saj organizon nje dasem ne ,,Rogner,,qe sigurisht kushton disa mijra euro .Dhe te mendosh se ka shume varfanjake, ne radhe te pare nga truri qe ndjekin pas monstra hipokrite si DUMA .

 3. G.g says:

  Prandaj skane hedhur bomba me molotov protestusit se i prishnin dasmen Grides…. dhe shqiptare u genjyen apo shpresuan se PD lsi po degjojn nderkombtaret …. Gride lere politiken se pas 5 vjetesh do dukesh si shtrige.

 4. ¬ says:

  Ka të drejtë të flej te ari Shqipërisë mbreteresha politikës.

 5. Johani says:

  Po kjo e ka deshmuar se kush eshte, nje grua dhe nane qe pa fije turpi lidhet me kurvat e kriminel si salianji dhe i duket vetja dikushi ateher lum kjo e PD per kurvat qe ka e mjer shqiperia per fatin e saj qe turperohet para botes me kriminel e drogerash te tubuar ne nje parti dhe duan ta bejne ligjin me çdo kusht.

 6. eli-tiv says:

  Te kishte dal pak edhe ne proteste se nuk behej qameti..!!

 7. Tasi says:

  Tashti e kuptova se përse protesta e opozitës mbrëmë ishte paqësore: nuk donin t’i prishnin dasmën Grida Dumes!

 8. USA says:

  DAVA KARAPUTANE NJE RRUSPI NDERKOMBETARE SOJI MUTI

 9. nord.al says:

  Reshperet e rij te Partise Demokratase zbaviten tek Rogneri. Sa gezim .

 10. nord.al says:

  Reshperet e rij te Partise Demokratase zbaviten tek Rogneri. Sa gezim .

 11. nord.al says:

  Reshperet e rij te Partise Demokratase zbaviten tek Rogneri. Sa gezim .

 12. nord.al says:

  Reshperet e rij te Partise Demokratase zbaviten tek Rogneri. Sa gezim .

 13. `ptuuuu jazek! says:

  Kesaj I thone fshati digjet kurva krihet

 14. Parku liqenit says:

  Ju lutem mos ngatërroni dasmën, pra gëzimin e një familje të re shqiptare, me politikën.
  Nuk është zakon I shqiptarit mosrespektimi i martesës së një çifti të ri.
  Për më shumë. I bini më qafë një djali të mrekullueshëm si Alirioni dhe një vajzë me sukses ndërkombëtar si Geris.
  Jetë të gjatë e të lumtur, çifti i ri!

 15. mona says:

  Po Salianjin e ftove moj Girda?

 16. TIRANA says:

  Fshati digjet Grida tundet! Ky eshte versioni i ri dhe modernn, po deshe, i fshatit qe digjet, nga krefja e kurvave!!

  Kush i ka botuar keto foto ju befte dita 100000000000…!! çme kenaqe!! Rrofsh

 17. kuriozi says:

  Mire e ke o parku liqenit. Le ta gezojne dasmen se pas nje viti ky djale i mire aty te parku i liqenit do ta gjeje nusen e vet. Dhe fundi do te jete si i moter Grides. Hehehehehahahaheee.

 18. Naftëtari says:

  Se ç’i duhet lexuesit për këtë martesë!!!!

Lini një Përgjigje te eli-tiv Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *