FOTOT: Nis vera “zyrtarisht”, në Qerret hapet “Playa del Este”

Më në fund vera ka ardhur “zyrtarisht”, edhe pse me shumë vonesë.

Nesër pritet që pjesa më e madhe të shkojë në Durrës, për plazh.

Dhe, nisja “zyrtare” e plazhit ditën e nesërme përkon edhe me hapjen e “Playa del Este” në Qerret.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *