DETAJET: Ndërron jetë administratori njësisë Kotë, u qëllua me plumb në gjoks

Ka ndërruar jetë administratori i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka.

Ai u qëllua me plumb në gjoks gjatë një konflikti me një nga banorët e zonës.

Burime nga spitali i Vlorës bëjnë me dije se Gjoka ka ndërruar jetë në sallën e operimit pasi nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve që ka marrë.

Ndërkohë dhe një i ri tjetër, i përfshirë në këtë ngjarje Arif Beja i cili është plagosur në krah.

vijon

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “DETAJET: Ndërron jetë administratori njësisë Kotë, u qëllua me plumb në gjoks”

  1. xxxl says:

    ..petrit vasili nikoll leshi lefter maliqloqa dhe te gjith shkerdhatat llapaqener me saliqenin ne krye a u mbushet mendja .

  2. Edi Durres says:

    Keshtu ndodh kur behet muti pilaf…kafshe guroresh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *