FOTOT/ “Lrag stresit urban”: Të flesh në natyrë falë kabinave luksoze

Të flesh në natyrë sapo u bë pak më e lehtë falë një projekti për kabina në mes të pyjeve. 

Kabinat e rrumbullakëta të quajtura LumiPods janë me mure xhami kur prej tyre mund të shikoni një pamje mahnitëse. 

Brenda saj gjendet një dhomë gjumi dhe një banjo. (TemA) 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *