FOTOT/ Një ndër aktorët më të mirë në botë, por dhe më kavalieri me femrat: “Ai është shumë i pastër për këtë botë”

Keanu Reeves është një ndër aktorët më të mirë në botë.

Por, edhe më kavalieri.

54-vjeçari i lindur në Liban, në disa foto të postuara në një faqe në FB, kur pozon me fanset dhe me koleget e tij, nuk i prek asnjëherë me dorë ato, duke mbajtur distancë.

Gjesti i tij ka bërë shumë përshtypje në rrjet.

“Ai është shumë i pastër për këtë botë”, shkruajnë fansat e 54-vjeçarit.(TemA)

2 komente në “FOTOT/ Një ndër aktorët më të mirë në botë, por dhe më kavalieri me femrat: “Ai është shumë i pastër për këtë botë””

  1. Edion says:

    Një mënyrë e mirë për të evituar paditë miliona dollarëshe për ngacmim në Hollivud. (y)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *