UEFA për Rashicën: Një lojtar i klasit botëror

UEFA i ka kushtuar një shkrim të shkurtër futbollistit Milot Rashica.

Në faqën zyrtare të UEFA 2020 në facebook shkruan:

“Ai nuk e ka vëmendjen e gjitha mediave, vetëm se nuk vjen nga Brazili apo Spanja, por është një lojtar i klasit botëror.”

Për Rashicën u thanë edhe fjalët e mëdha:

“I pathyeshëm dhe i jashtëzakonshëm, dhe i pafalshëm.”

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “UEFA për Rashicën: Një lojtar i klasit botëror”

 1. B.G says:

  Keto fjale duhet ta bejne me turp De Biazin qe e hoqi nga kombetaria per pazare te ndyra me Veselin.

  1. Sebastia says:

   Nuk thu shyqyr qe De Biasi e hoqi nga kombetarja. Do kishte humb si lojtar me ate palo ekip qe kemi ne. Me Kosoven shkelqen sepse edhe lojetaret e tjere DIN TE LUAJNE FUTBOLL.

 2. antonio says:

  I vetmi gabim i madh i De Biassit!

 3. tifozikuqezi says:

  Po DUKA e Lorik CANA c”thone ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *