Vendi “merr flakë” nga temperaturat, por në Librazhd ka shi e breshër

Edhe pse jemi në muajin qershor, një mot i pazakontë ka përfshirë qytetin e Librazhdit.

Moti me shi të dendur dhe breshër ka shkaktuar vështirësi edhe në aksin Librazhd-Elbasan, pasi në disa pjesë të kësaj rruge ka pasur rrëshkitje të gurëve.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *