Berisha poston videon e Neritan Cekës që mallkon shqiptarët: I ka ardhur shpirti në majtë të hundës

Sali Berisha ka vijuar marrëzinë e Neritan Cekës, që mallkonte ata shqiptarë që duan të votojnë më 30 qershor.

“Revolta e ligjshme shpirterore e Neritan Cekes, njerit prej themeluesve te pluralizmit politik, me varrmihesin e zgjedhjeve te lira! Sb”, shkruan Berisha, ndërsa ka postuar videon e Cekës, e cila është bërë virale.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Berisha poston videon e Neritan Cekës që mallkon shqiptarët: I ka ardhur shpirti në majtë të hundës”

 1. Tutu says:

  Cfare te beje legeni…ka ngelur pa sahan i gjori… keta tipa i rrahin grate dhe u duhen para qe te hargalusen sa me shume…

 2. Alb says:

  Neritan Ceka nje mercenar e asgje me shume

 3. Redi says:

  Një kancer mu në byth dhe mos gjeç derman o kafshë

 4. Zemermiri says:

  Dhe Neritani ka shume te drejte ti vije shpirti ne maje te hundes: Ç’fare ti beje te birit antikapat qe nuk mund te beje asnje lloj pune perveç atij te “dipllomatit” pa zyre dhe pa asnje kopetence por i atashuar ne Vjene per te mare nje rroge dhe per tu mare me kurva? Edhe kerma Berisha ka te drejte: Si mund t’ i sekuestrohen Zenit paret e vena me djerse duke shitur breçka ne bllok? Duhet ti kuptojme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *