Bill Clinton ndan emocionet, tregon momentin kur një kamerier shqiptar ra në gjunjë për ta falenderuar

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar në një hotel në Amerikë.

Ai ka treguar se si një kamerier shqiptar, i kishte rënë në gjunjë për ta falënderuar për gjithçka që kishte bërë për Kosovën.

Clinton ka thënë se kësi momente i ndodhin çdo kund, megjithatë thotë se një i tillë me kamerierin shqiptar ishte gjëja më e mrekullueshme që i kishte ndodhur pas 19 vjetësh që kishte lëshuar Shtëpinë e Bardhë.

“Që 19 vjet që prej kur kam dalë nga Shtëpia e Bardhë, gjëja më e mrekullueshme që më ndodh, është që më ndal dikush në New York, apo diku tjetër në botë, për të bërë një fotografi. Apo kur isha në një hotel, një kamerier shqiptar erdhi dhe më ra në gjunjë për të më falenderuar. Kjo është një gjë e mrekullueshme”, ka thënë Clinton i emocionuar.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Bill Clinton ndan emocionet, tregon momentin kur një kamerier shqiptar ra në gjunjë për ta falenderuar”

 1. Bledi says:

  Clinton eshte pidofil I hapur dhe eshte turpi i botes .
  I diskretituar gjithandej por popullor ne Kosove.

  1. T says:

   Ty Bledi te paska ngel ora o byrazer. Clinton eshte popullor ne gjith boten pervec ne Serbi(eshte popullor edhe ktu po e kujtojn se ju ka qire nenat) dhe ti do jesh njeri nga kta serbet rob qire

   1. Mo says:

    Shajeni se ky bledi la qef me e sha se vetem kshu terheq vemendje, se ne jete aj eshte i vetmuar. Mbase dhe i perdhunuar. Por prap shajeni se ashtu do…!

 2. Realisti says:

  Duket se ti Blerdi je vete pedofil .

 3. Tanaj says:

  Bledo e ke thene bukur vlla.

  Shqiptaret jane njerez lehtesisht te manipulueshem dhe fatkeqesisht besojne se nderhyja e 1999 u be per aryste humanitare.

  Nuk e dine se Jugosllavia u krijua nga fuqite perendimore ne 1920 dhe qe Amerika me shoke jo vetem ju shpetoi bythen serveve 2 here gjate luftrave boterore por edhe financoi ushtrine jugosllave gjate kohes se Titos.

  Ju ngrejne buste klintoneve dhe tani Albrightit dhe nuk ju ngrene ende nje bust princave shqiptare te mesjetes, pashallareve shqiptare, mbreterve Ilire e Dardane apo perandoreve Ilire.

  E keni ul pertoke dinjitetin kombetar.

  I bie qe gjithe Greqia te ishte mbush me buste te mbreterve europiane apo kryeministrace e presidenteve amerikane dhe britanike.

 4. Turi says:

  Bledi e di fjalen pedofilnti apo ja fut pordhes kote. Sekretarja sesh pedofili o blendi fevziu.

 5. Virusi says:

  Bledi, si mund te etiketosh, ti askushi, presidentin e nje vendi. Ai burre ka drejtuar boten, eshte nderuar dhe nderohet ende per punen e tij. Ne ptesidencen Clinton amerika lulezoi ekonomikisht. Me firmen e tij si ndryshonte boten, sic vuri ne levizje NATO-n , derrmoi Milloshevicin dhe krijoi nje shtet te ri- Kosoven. Bledi, Je idiot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *