FOTOT: Motrat seksi tregojnë format e bëshme

Ajo di se si të jetë në qendër të vëmendjes. 

Dhe Ashanti së bashkua me motrën e saj Kenishia Douglas tërhoqën vëmendjen e turistëve dhe jo vetëm në një plazh në Florida. 

Te veshura me bikini motrat treguan format e bëshme si dhe realizuar një set fotografik mjaft hot.(TemA) 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *