FOTOT nga vendet e harruara anë e mbanë botës

Natalia Sobańska është një fotografe e talentuar që eksploron zonat urbane. 

Polakja është e përqendruar kryesisht në fotografimin e vendeve të braktisura. 

Ajo ka udhëtuar në Poloni, Itali, Malin e Zi, Rumani, Hungari, Gjeorgji dhe vende të tjera për të fotografuar bukurinë e godinave të braktisura. (TemA) 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *