FOTOT: Një gjyshe me muskuj, 70 vjeçarja nuk di të plaket

Kjo është një gjyshe ndryshe nga të tjerat. 

70 vjeçarja Rebecca Woody, nga Misuri vite më para u diagnostikua me artrit dhe mjeku i tha se ajo duhet të heqë dorë nga palestra dhe ngritja e peshave. 

Por ajo nuk u ndal dhe shikoni si duket sot. (TemA) 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *