FOTOT/ Nusja e ardhshme e Berishës, nostalgji për “rininë”: Nuk kam qenë kurrë më kaq e dobët

Armina Mevlani ka publikuar ditën e djeshme një album fotosh nga adoleshenca e saj duke zbuluar disa nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj.

Por njëra prej fotove ka tërhequr veçanërisht vëmendje.

Siç duket, kjo shkrepje është shkëputur nga një set fotografik që Armina ka bërë disa vite më parë.

Bloggerja bukuroshe shfaqet elegante në këtë foto duke zbuluar se nuk ka qenë asnjëherë më kaq e dobët.

Ajo kishte veshur një fustan të kuq të ngushtë dhe me dekolte i cili e tregonte shumë seksi.

1 komente në “FOTOT/ Nusja e ardhshme e Berishës, nostalgji për “rininë”: Nuk kam qenë kurrë më kaq e dobët”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *