Armand Shkullaku rrëfen skenarin pas 30 qershorit: Kryebashkiakët e LSI dhe PD nuk do dalin nga zyra

Në studion e emisionit Opinion është diskutuar në lidhje me situatën ku ndodhet vendi, pas vendimit të Ilir Metës për të anuluar datën e zgjedhjeve dhe reagimit të kryeministrit se zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor.

 Analisti Armand Shkullaku jep një skenar tjetër. Sipas tij në 30 qershor nuk ka zgjedhje.

“Rama nuk shkon dot në zgjedhje, nuk shkon në zgjedhje me Denar Bibën (nënkryetari KQZ).

Se nëse nesër bëhen zgjedhjet dalin me kryebashkiakët e LSI dhe PD dhe thonë nuk dalim nga zyra, sepse s’ka datë pas vendimit të Presidentit”, thote ai..

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Armand Shkullaku rrëfen skenarin pas 30 qershorit: Kryebashkiakët e LSI dhe PD nuk do dalin nga zyra”

 1. shqipetaret jane super te lodhur me PD says:

  Ketij ideatorit te djegies se mandateve i duhet mesuar dinjiteti, fisnikeria dhe integriteti. Me kete menyren “every solution has a problem” i ka mbushur mendjen vetes se eshte strateg. Kam pershtypjen se ke probleme me fjalorin o shkullaku. Ti nuk ke asnje element strategu por je nje kokrra e dallaverit dhe intrigantit ordiner.

  1. jemi says:

   Po ckujton ti se jane shqiptaret
   boll me me idiotat e PD

 2. demokrati says:

  ENE LIKJA ENE TI O SY LESHE DO SHKONI PER LESHE.

 3. Arif says:

  Parashikim i jashtezakonshem. Si nuk ju ka rene ndermend pozites se mund te ndodhi edhe kjo!

 4. klemi says:

  Hajde gazetk..r hajde. Si ta merr mendja se pushteti mbahet me zor more, nuk po ta them. Nuk ke turp dhe del ne media, bile edhe mendja duhet te kufizoje qelbesira te tilla te dalin per te treguar brockulla.

 5. SHKELZENI says:

  O BUDALLA I NXJERE LIGJI DHE I DERGONE PARA DREJTESIS . SI KA MUNDESI TE FTOSHE NE STUDIO NJE DÉBILE TE TILLE JOOOOOO KETO EMISIONET DUHEN ABANDONUAR NIVELI INTELEKTUAL I KETIJ ESHTE I NJEJTE ME UJKUN E CERRIKUT DHE TE ARTI DAULLXHIUT

 6. Pyete dhe kelushin e bllokut says:

  Sipas kushtetutes te ” perkthyer mire” me 1 korik nuk kane mandat dalin ( zgupthi ) prej bythe e direkt ne koshe po nuk largohen vet sipas ligjeve.

 7. am says:

  Idjote anadollake. Zyrat e shtetit sjane prone partie!

 8. 19 says:

  po kujt po i rruhet se sdalin ata, kur te vi policia ta shikosh ti pidhi i bukur dhe ata debilat si do ikni si pidha rrobsh mer dhe ate kurven me vete ate dite .

 9. Eri says:

  Po ne qoftese nuk dolen ka edhe polici edhe gjykate .Plus ata se kane ne pajen e tyre bashkine.Hajde mendje hajde.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *