Klinton “bashkon” Metën me Ramën në Prishtinë, krerët e shtetit bashkë në festimet në Kosovë

Ilir Meta dhe Edi Rama mund të jenë duke kryqëzuar shpatat në Tiranë, por sot do jenë së bashku në Prishtinë.

residenti dhe kryeministri janë nisur veç e veç sot në mëngjes drejt Kosovës, ku do të marrin pjesë në veprimtaritë publike për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës, ku do të jetë i pranishëm edhe ish-presidenti amerikan Bill Klinton.

Aty ku dështoi 30 qershori, ja “arriti” Klinton.

Do të jetë interesante të shihet se cila do të jetë sjellja e tyre pak orë pas përplasjes së fortë për shtyrjen e zgjedhjeve lokale.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Klinton “bashkon” Metën me Ramën në Prishtinë, krerët e shtetit bashkë në festimet në Kosovë”

  1. SHKELZENI says:

    RAMA GJIGANDE ILIRI I VOGEL SI MUT NE SHI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *