Pas divorcit, Grida Duma po përjeton një “rini” të dytë. Feston ditëlindjen përmes një surprize

Ish deputetja e PD, Grida Duma feston sot 42 vjetorin e lindjes.

Sapo ka trokitur ora 00:00 një grup të rinjsh të cilët mbanin në dorë një tortë duke i kënduar  këngën e ditëlindjes, kanë suprizuar ish deputeten.

Teksa Duma ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë.

“Dëshirë? Dëshirat janë në zot”, dëgjohet të thotë Duma.

Përveçse si politikane, kujdesi ndaj vetes, mënyra se si vishet, e kanë vënë shpesh ish deputeten në qendër të mediave.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Pas divorcit, Grida Duma po përjeton një “rini” të dytë. Feston ditëlindjen përmes një surprize”

 1. Turi Dardha says:

  Kto dhe keta te rinj jane ca zgjebsa dhe zgjebarake qe vlersojne nje femer pa dinjitet po vetem per faktin qe ka nje post dhe ate momental keta qe mbeshtesin nje fermer te tille po pregatiten te ecin ne rrugen e kesaj kategorie femer (burre grua) qe ne pamje ta shohesh eshte nga ato qe do seks me dhune me te rrahur qe pedagogu nuk ja ofron dot se e ka zgjedh per njeriun e jetes dhe besoj e ka trajtuar me respekt kete bunder femer po kjo do aventur pushka top pedagogut qe i futi shqelmin kesaj degjenerate ne shpirt dhe ne futyre mos jap zoti asnje femer te tille per familjet shqiptare sa me pak soji kesaj rrace te huaj se shqiptare nuk eshte me sa kam degjuar

 2. Dashi says:

  Eh mi kurv rrugesh pa klas..mos arrifsh 43 per cfar ju ke bet shum familjeve.

 3. Tironsi says:

  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,……………………………
  na keto pikat e presjet, Turo, perdori nga njecike se na hape koken

 4. Grides i uroj jete te gjate dhe te zere nga nje dashnor te ri cdo muaj, jeta rrokulliset aq shpejt sa hap e mbyll syte grida do kthehet ne nje plake me gjoks te fishkur dhe shale tane celulit dhe mbas 10 vjet nuk do e zere njeri me dore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *