Saimir Tahiri prish heshtjen dhe uron socialistët me Norën: Ne të tjerët edhe kemi gabuar, por ata si ajo kurrë

Saimir Tahiri prej kohësh nuk ka pasur ndonjë reagim publik.

Por sot, ai ka postuar një status në FB, për të uruar socialistët me rastin e 28-vjetorit të themelimit të partisë.

“E njeh Noren, po ke shkelur te pakten nje here ne pragun e PS! Te pershendet e perqafon me dashuri, sic ka bere me mua cdo here, qe shume vjet me pare.

Socialiste e thjeshte nga ato qe opozite a pushtet qofshin te tjeret, nuk i ben asnje dallim.

Si Nora, eshte Tasha, Ida, Teuta, Dhurata, Haxhiu i ndjere, e shume te tjere qe kane qene e jane te zotet e shtepise ne seline e PS, ne cdo dite e date! Bashke me mijra njerez te tjere qe te PS kane pare forcen e shpirtit per te ardhmen e femijeve.

Ne te tjeret edhe kemi gabuar, keta jo! Kurre!

Gezuar per ju, e per gjithe njerezit qe duan Shqiperine!

#gezuar28vitePS”, shkruan Tahiri.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Saimir Tahiri prish heshtjen dhe uron socialistët me Norën: Ne të tjerët edhe kemi gabuar, por ata si ajo kurrë”

 1. apapa says:

  Po, po ashtu eshte. EDHE ke gabuar. Shume e sakte. Ti shkerdhate e monipolizove dhe 10-fishove trafikun e droges dhe na thua neve “edhe” ke gabuar??? X6-en e re me cfare e bleve, me rroge? Po Q5-en e re te gruas?

  1. Jane says:

   Ky luftoj kanabisin qe kish nbjekk saliu nga 1992 dhe e ZHDUKU

  2. Reporter DW says:

   Si shpjegohet qe shqiptaret gjithmone kane adhuruar kriminelet dhe rrugacet ne histori?
   …duke filluar me Ali Pashe Tepelena e ne ditet tona me Azem Hajdarin e Tahir Audin….

  3. Lubia says:

   U dhifsh ne breke o apapa se ke folur si plaku i rrjedhur ca nga pleqeria e ca nga makthet e pernatshme me ata qe ka vrare, ka vjedhur dhe ka shkaterruar. Nje pershendetje te vecante per kurven e PD Jemin Gjanen

  4. Shqupisti leshedhise says:

   Ik ere debil Vicioli i ish-republikes se Lazaratit.

 2. leshi says:

  sa NORA e TASHA …….ka dhe ka pas PS…po pse or der zi ti do na japesh men…. shif hallet qe ke se u bere gaz i botes…..PS esht e madhe dhe nuk ngeli ti japesh ti MEN…

 3. amon flet letra higjenike e edi rames per socialistet ! u bone me pare o hajdut ! se ne politike nuk futesh dot je djeg o hafije i rames !

  1. Psss... says:

   Ta kput shpirtin, sa i dhem partia dhe Shqiperia ! “Patriotit” Rames qe e boni me lek

 4. Shtet rrumpalle says:

  Gjykatat e reformuara te rames denojne nje hajn te vogel kozmetikesh per nje veper te kryer 19 vite me pare ne itali, dhe nuk denojne kete supertrafikantin I cili me kembenguljen e kokedhimes dhe porosi te rames kanabizoi gjithe shqiperine

  Shtet rrumpalle

 5. Me emer says:

  Ata qe kane gabuar me qellim duhen te ndeshkohen . Ata qe kane gabuar pa dashur , duhet te bejne mbrapsht . Po nese jeni socialiste [une e di shume mire se c`jeni ], pse nuk i kerkoni llogari atij “prijsin “tuaj per fjalimet qe mban ne ceremonite e riatdhesimit te njerezve te “turpit” ? Njerezit e turpit , turpin e morren me vehte , ne perjetesi , dakort qe jane shqiptare qe e tradhetuan shqiperine , pasi vrasesi , natyrisht qe duhet te vritet , jo te streohet ne vende “ujqer” te botes , per tu perdorur me pas per diversione . Nuk duhet te vuajne pas ardhesit gabimet e tyre , nese e shohin realisht a duke i pranuar si faje . E si mund te mbash pa pike turpi ato fjalime per njerez qe vrane e prene prinderit tane , ne bashkepunim me nazi – fashizmin , e nga ana tjeter te pretendosh se je socialist , prejardhja e te cileve apo vete ata jane antaret e P.P.SH.-se te djeshme ku 80 % ishin “kristal” dhe 20% “alabake ” qe kryesojne sot forcat politike ne vend ..? E kush nga ju nuk ka gabuar ore zoteri ish minister qe i urron ata “qe duan Shqiperine ” ? Trafikantet qe jane nga Vermoshi new Konispol me ne krye shtetin e duan vendin , kriminelet qe pese leka vrasin prinderit , ata qe nxine Europen me krimet e tyre , ju qe” perfaqesoni popullin ” ne kuvend kur vellezerit apo shume te afermit e tjere tuaj vuajne denimet ne burgjet e Europes per krime , pra ju qe nuk disiplinoni dot jamiljet tuaja ?! .. Mjer Shqiperia , mjer shqiptaret qe e kane humbur torruan ,e nuk dine ku te mbeshteten , per te ngrene nje cope buke ..!

 6. Like Espinoza-La Piovra says:

  Sajmiri eshte ai qe mori guximin dhe pati tope te derrmoje banden lazaratase te Salih Qoftelargut,qe e kishte bere Lazaratistanin shtet brenda shtetit dhe nuk guxonte te afrohej njeri.Vetem atje prodhohej sa shumefishi i asaj qe prodhohej ne te gjithe vendin,me bekimin e kriminelit akoma te pandeshkuar Berisha.Kjo eshte aresyeja qe sulmohet kaq shume dhe ky eshte cmimi qe ai po paguan.Ndaj dhe shume debila qe i perkasin klanit berishovic gjejne rastin te shprehen me akuza e fyerje ndaj tij.Por ne fund te fundit e verteta do dali dhe Sajmiri,pavaresisht vuajtjeve qe po kalon do e gjeje te drejten dhe do zere vendin qe i takon.Berisha i ka ditet e numeruara dhe dite me te mira do vijne per shqiptaret!

 7. Me emer says:

  perseri komenti i im i pa vlefshem ? Nuk me prish pune ..!

 8. asdfghztre says:

  Perse nuke i botoni gjithe komentet ketu? Eshte shume e domosdoshme per nje pasqyre sa me reale e opinionit te lexuesve.

Lini një Përgjigje te Shqupisti leshedhise Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *