VIDEO: E kap me të dashurën, gruaja rreh shoferin e autobusit

Një shofer autobusi në Filipine është rrahur nga gruaja e tij e zemëruar pasi zbuloi se ai po e tradhtonte.

Gruaja e tërbuar futet brenda në autobus dhe fillon godet bashkëshortin para pasagjerëve.

Video e filmuar tregon pamjen e pazakontë në autobus.

“Keni 12 fëmijë me mua. Si mund të shkatërrosh familjen për shkak të një gruaje,”-dëgjohet ajo duke i bërtitur.

Ndërkohë e dashura e burrit që ndodhej brenda në autobus u largua me shpejtësi për të mos rënë në duart e gruas së zemëruar. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *