VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!

Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0.

Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek një kualfikim i mundshëm në Europian.

Golat e takimit në mbrëmjen e djeshme u shënuan nga ana e Sokol Cikalleshit dhe Ylber Ramadanit.

Goli i Ramadanit bëri xhiron e rrjeteve sociale që në një pjesë të madhe të opinionit solli një irritm kundër lojtarit.

Ish mesfushori i Partizanit në momentin e shënimit pasi hoqi fanellën e goditi atë me shkelm, një gjest që nuk u ka pëlqeu dhe solli zemërimin e tifozëve.

Por vetë Ramadani i pyetur për këtë veprim u shpreh:

“Nuk e hodha por ishte gëzim pasi të nisësh kualifikueset me gol është e veçantë”, tha Ramadani. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!”

 1. Haki Stermilli says:

  Por ty mor Ramadon te kane thene qe bluzes dhe flamurit nuk i bihet me kembe.? Ai goli jot nuk vlen me asgje pas nje revolte te tille. Une do te te kisha nxjerre me te karton te kuq.

  1. Feniks says:

   Nje RRUGAC antishqiptar!
   Asnje lojtar ne bote nuk e ka bere kete gjest shume te shemtuar!
   Ky Ramadan gomari duhet perjashtuar nga kombetarja!

 2. Billy says:

  E pame te gjithe dhe dha nje shembull shume te keq. As serbet nuk do ta kishin bere. Te perjashtohet nga kombetarja.
  E para dashuria per fanelen qe eshte flamuri kombetar. Prandaj nuk fitojne keta sepse e quajne fanelen nje lecke.

 3. Lshli says:

  Te gjithe puthin fanellen…..si Mesi….e ku di une..ky bastard e shkelmon….fuck you bastard….e ke per detyre te besh gol….

 4. Edi says:

  Ne eufori e siper esh ky xhest jo me tendence
  Mendoj te mos e kryqezojme shpejt e shpejt
  por duhet dhe nga ana e tij tani qe ka kaluar rreth
  20 ore ai duhet te dale dhe ti kerkoj te falur te gjith
  Shqipetareve kjo do te ishte autokritike qe ne te ardhmen
  mos perseriten me keto veprime qe nuk i ka hije asnje
  Shqipetari e jome nje perfaqesuesi te kombetares.

  1. Haki Stermilli says:

   Jo te mos e kryqezojme dakort jam dhe une por psikologu i kombetares duhet ti shpjegoje se cfare do te thote : Anger Management? Keshtu direct te shkoje per: anger management training

 5. Miku says:

  Ky eshte mut lojtare!Por dhe sikur te ishte “As “lojtare,ky duhet ti thote lamtumire kombetares dhe te kerkoje falje.Po u fut ky lo
  jtare ne fushe me kombetaren,te kam dhjere mu ne federate,dhe te dhjefsha mu ne futboll.Gjesti i ketij bandilli eshte e pa falshem.Ky idiot i beri gol Moldavise,qe eshte nje” fshate “ne Europe dhe nuk i beri gol Amglise apo Gjermanise.Kete lojtare muti ,Tirana dhe Shqiperia mos ta shohe me.Per Partizanin i mire eshte si mercenare.Vetem mercenaret sillen ashtu.Po u muar prape ne kombetare ata duket e shulket kane marre ndonje dore pare.

 6. Edi says:

  MOS U BENI FANATKE VEPRIME EUFORIK I PA MENDUAR NE MOMENTE GEZIMI JO XHESTE I BUKUR
  POR NUK DUHET INTERPRETUAR ME KEQ DASHJE ME MIRE DUHET HARRUAR

 7. lojtar apo idiot ? says:

  Imagjinoni se kush eshte niveli i ketij lojtari…!!??
  Nuk ka vlere fare ai gol, aspak, kur nje lojtar ben nje veprim kafsheror

 8. zoga e vodices says:

  EDHE lojtare te mdhenje kur shenojne ,puthin fanelen e klubit qe ata perfaqsojen dhe jo te shqelmojne fanelen e kombetares kur luajneme to.

 9. Himarjoti says:

  Nuk ka justifikim per fanellen se per flamurin dhe shqiponjen lojtaret tane u perleshen me bastardet serb prandaj ky me nder i quajtur lojtar jashte kombetares dhe ti vendoset gjobe .

 10. Black Eagle says:

  Ajo fanell duhej te NGRIHET ne qiell si femija kur vjen ne jete e te mbahet po’ me te njetin gezim e delikates, profesionalizmi eshte te mos heqsh fanellen fare as te klubeve nqs je lojtar i huaj Jo e Jo fanellen e kombetares ,turp ,djal.inri do i rendoje ,duhet te reflektoj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *